آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ویرایشگر متن » دانلود و نصب EverEdit 4.5.0.4500 نرم افزار ویرایش متن و برنامه نویسی

دانلود EverEdit

EverEdit یک نرم افزار ویرایشگر متن برای ویندوز است که برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان طراحی شده است. این ویرایشگر دارای ویژگی هایی مانند پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی متنوع، پشتیبانی از تمپلیت ها و کدهای سریع، جستجو و جایگزینی پیشرفته، پشتیبانی از پلاگین ها و مدیریت پروژه است.
همچنین این ویرایشگر امکاناتی مانند پشتیبانی از تم، ویرایش چندصفحه ای، نمایش پیش نمایش HTML و Markdown را نیز دارا می باشد. EverEdit به کاربران امکان مشخص کردن تنظیمات و پیکربندی های مختلف را نیز می دهد تا تجربه ویرایش متن به شکل دلخواه شخصی سازی شود. اگر به دنبال یک ویرایشگر متن قدرتمند برای ویرایش کدها و متون خود هستید، EverEdit یک گزینه موردنظر ممکن باشد.

قابلیت های کلیدی EverEdit 


- پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی: EverEdit پشتیبانی از بسیاری از زبان های برنامه نویسی مختلف مانند C++, Java, Python, HTML, CSS و زبان های دیگر را دارد. دانلود Notepad++ و دانلود PilotEdit از دیگر برنامه های مرتبط میب شاند.

- تمپلیت ها و کدنویسی سریع: شما می توانید تمپلیت های کد خود را تعریف کرده و از آنها برای تولید سریع کد استفاده کنید.

- پشتیبانی از انواع فایل ها: قادر است انواع مختلفی از فایل ها را باز و ویرایش کند، از جمله متن ساده، کدهای منبع، فایل های متنی با فرمت های مختلف و حتی فایل های باینری.

- قابلیت جستجو و جایگزینی پیشرفته: شما می توانید الگوهای جستجو و جایگزینی پیچیده را با استفاده از عبارات منطقی و بازگشت به عقب (regex) استفاده کنید.

- پشتیبانی از پلاگین ها: قابلیت توسعه با استفاده از پلاگین های شخصی را دارد تا شما بتوانید تجربه ویرایش و توسعه ی خود را به دلخواه تنظیم کنید.

- ویرایش کد با هایلایت متناسب: این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا کدهای خود را با هایلایت های متناسب با زبان برنامه نویسی و نحوه ی نوشتن آنها مشاهده کنید.


EverEdit


- پشتیبانی از تب کردن: می توانید چندین فایل را در تب های مختلف باز کرده و بین آنها جابجا شوید.

- پشتیبانی از پیکربندی قوی : شما می توانید بسیاری از ویژگی ها و رفتارهای نرم افزار را برای مطابقت با نیازهای خود پیکربندی کنید.

- پشتیبانی از سیستم های عامل 32 و 64 بیتی: بر روی سیستم های عامل ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی قابل اجرا است.

- پشتیبانی از مدیریت پروژه: شما می توانید پروژه های خود را در EverEdit مدیریت کنید و به سرعت بین فایل ها و پوشه ها جابجا شوید.

- پشتیبانی از تم: EverEdit امکان تغییر تم و رنگ های ویرایشگر متن را به عنوان یکی از ویژگی های پرسنلی فراهم می کند تا تجربه ویرایش مطلب به سلیقه شما سفارشی شود.

- ادیتور چندصفحه ای: این ویرایشگر به شما این امکان را می دهد که همزمان در چند ناحیه متنی مختلف کار کنید و اطلاعات را بین آنها منتقل کنید.

- پشتیبانی از تغییرات متن با تاریخ: شما می توانید تغییراتی که در متن اعمال کرده اید را با تاریخ و زمان آنها مشاهده کنید.

- امکان نمایش پیش نمایش HTML و Markdown:  امکان نمایش پیش نمایش HTML و Markdown را داراست تا بتوانید قبل از ذخیره تغییرات، نتایج را ببینید.

- ویرایشگر هوش مصنوعی: نسخه های جدیدتر این نرم افزار به ابزارهای هوش مصنوعی برای بهبود تجربه ویرایش کد اضافه کرده اند. 


آموزش نصب و فعال سازی EverEdit


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

3 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت