سئو سایت
حسابداری موج
دانلود رایگان / گوناگون / ابزارهای مفید / دانلود و نصب VovSoft Speech to Text Converter 2.1 برنامه تبدیل صوت به متن برای ویندوز

دانلود VovSoft Speech to Text Converter برای ویندوز

VovSoft Speech to Text Converter نرم افزاری کاربردی برای تبدیل خودکار صدا به متن می باشد. این نرم افزار در حال حاضر از زبان های انگلیسی، عربی، چینی، چک، آلمانی، فرانسوی، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، و اسپانییایی پشتیبانی می کند. با این برنامه می توانید ساعت ها متن برداری از مصاحبه ها را کنار بگذارید و اجازه دهید این اپلیکیشن این کار را برای شما در کمترین زمان ممکن برایتان انجام دهد. VovSoft Speech to Text Converter قادر به تبدیل صوت به متن پادکست ها، ملاقات ها و سایر فایل های صوتی دیگر است. این نرم افزار از انواع فرمت های صوتی نظیر MP3, FLAC, WAV, OGG, WEBM پشتیبانی می کند و امکان تبدیل کردن آن ها را به متن می دهد.

هرچقدر کیفیت صدای شما بالاتر باشد، از این برنامه نتایج بهتری می گیرید. با این حال حتی اگر کیفیت فایل شما چندان خوب نباشد همچنان می توانید انتظار بدست آوردن نتایج قابل قبولی از برنامه باشید. این نرم افزار با هوش مصنوعی ای که دارد قادر به تبدیل کردن انواع صداها به متن است. VovSoft Speech to Text Converter دارای پروفایل های مختلفی برای تبدیل صدا به متن می باشد. این نرم افزار هم از موتور های آنلاین و هم از موتور های آفلاین به منظور تبدیل پشتیبانی می کند. IBM cloud تبدیل تا 500 دقیقه در ماه را به شکل رایگان ارائه می کند.دانلود DeskShare Dictation Pro از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.

ویژگی های نرم افزار VovSoft Speech to Text Converter


- شیوه های مختلف برای تبدیل صدا به متن

- پشتیبانی از فرمت های صوتی مختلف

- پشتیبانی از موتورهای تبدیل متن به صوت

- امکان تبدیل متن به صوت آفلاین

- سرعت بالا در تبدیل

- نتایج بهتر برای فایل های صوتی با کیفیت تر


اطلاعات تکمیلی دانلود VovSoft Speech to Text Converter :


نام نرم افزارVovSoft Speech to Text Converter
نسخه نرم افزار2.1
تاریخ آپدیت31 شهریور 1401
نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
تعداد دانلود123
هزینهدانلود رایگان
حجم فایل6 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار VovSoft Speech to Text Converter :

دانلود VovSoft Speech to Text Converter برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 6 مگابایت
   (3.7/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت