آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود نرم افزار Retouch4me Portrait Volumes 2023-07-14 برنامه افزایش کیفیت و زیبا کردن تصاویر سلفی

دانلود Retouch4me Portrait Volumes برای ویندوز

Retouch4me Portrait Volumes نرم افزاری قدرتمند می باشد که با آن می توانید بعدی جدید به عکس هایتان اضافه کنید. این اپلیکیشن حس عمق را در عکس هایتان تقویت می کند. چشم ها روشن تر می شوند، روی لب ها تمرکز می شود، و بینی و گونه های تصاویر شما بیشتر به چشم می آیند. اضافه کردن حجم به عکس ها به شکل دستی کار آسانی نیست. حتی برای افراد متخصص و حرفه ای. این نرم افزار، یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این زمینه می ابشد که کار شما را بسیار آسان می کند. Retouch4me Portrait Volumes افکت هایی سه بعدی به تصاویرتان به شکل خودکار اضافه می کند.

با یک کلیک می توانید نتایج دلخواه خود را بدست آورید. در کار کردن با این برنامه نیاز به تجربه قبلی ندارید، تمام عملیات به شکل خودکار برای شما انجام می شود. می توانید مقدار رزولوشن عکس ها را تعیین کنید تا بر اساس آن از برنامه خروجی بگیرید. Retouch4me Portrait Volumes پیش نمایش عکس هایتان را نشان می دهد. با کلیک بر روی original و preview می توانید حالت عمق دهی شده و حالت اورجینال را با یک دیگر مقایسه کنید و اصلاخات لازم را انجام دهید. Retouch4me Portrait Volumes حجم کمی دارد که به 100 مگابایت نمی رسد. این نرم افزار روی سیستم های 64 بیتی اجرا می شود.

ویژگی های نرم افزار Retouch4me Portrait Volumes :


- تقویت کردن عمق تصاویر

- انجام شدن عملیات به شکل خودکار

- گرفتن نتیجه با یک ضربه

- عدم نیاز به تخصص در فوتوشاپ

- امکان استفاده از برنامه در قالب پلاگین فوتوشاپ یا مستقل

- کم حجم و سبک

- رابط کاربری بسیار ساده

- با کیفیت کردن عکس ها

- نیاز به 6 گیگابایت رم

تصاویری از محیط نرم افزار Retouch4me Portrait Volumes :


دانلود Retouch4me Portrait Volumes برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 77 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت