آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » ابزارهای جستجو » دانلود نرم افزار X1 Search Enterprise 9.0.0.15 برنامه جستجوی پیشرفته و مدیریت اطلاعات شرکت‌ها

دانلود نرم افزار X1 Search Enterprise 9.0.0.15 برنامه جستجوی پیشرفته و مدیریت اطلاعات شرکت‌ها

نرم افزار X1 Search Enterprise یک برنامه جستجوی پیشرفته و مدیریت اطلاعات برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این برنامه امکان جستجوی سریع و کارآمد بر روی تمامی اطلاعات و فایل‌های موجود در سیستم‌های شرکت را فراهم می‌کند. در نظر داشته باشید که X1 Search Enterprise امکان جستجوی سریع و نتایج دقیق براساس محتوای فایل‌ها، ایمیل‌ها، مخاطبین، تقویم و سایر اطلاعات موجود در سیستم‌های سازمان را فراهم می‌کند، این برنامه انواع فرمت‌های فایل را پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان جستجوی محتوا در فایل‌های Word، Excel، PowerPoint، PDF و... را می‌دهد. فیلترهای پیشرفته برای محدود کردن نتایج جستجو براساس معیارهای خاص مانند تاریخ، نوع فایل وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید.

دانلود نرم افزار X1 Search Enterprise


نرم افزار X1 Search Enterprise امکان مدیریت و سازماندهی بهتر اطلاعات و فایل‌های مختلف در سیستم را فراهم می‌کند، اگر فایل ها و اطلاعات بسیار زیادی در اختیار دارید تمامی این فایل ها در بخش های مختلف ذخیره سازی شده فقط کافیست از این برنامه استفاده کنید تا به سرعت به تمامی آنها دسترسی داشته باشید، این برنامه از امنیت بالا برای حفاظت از اطلاعات حساس سازمانی استفاده می‌کند و اطلاعات را به صورت محرمانه و امن مدیریت می‌کند. با استفاده از X1 Search Enterprise، سازمان‌ها می‌توانند به طور سریع و کارآمد به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند، زمان صرفه‌جویی کرده و به بهبود بهره‌وری کارمندان و مدیریت اطلاعات کمک کند.


دانلود نرم افزار X1 Search Enterprise 9.0.0.15 برنامه جستجوی پیشرفته و مدیریت اطلاعات شرکت‌ها


قابلیت های کلیدی نرم افزار X1 Search Enterprise


  • - جستجوی سریع و نتایج دقیق براساس محتوای فایل‌ها، ایمیل‌ها، مخاطبین، تقویم و سایر اطلاعات موجود
  • - امکان جستجوی محتوا در فایل‌های Word، Excel، PowerPoint، PDF
  • - استفاده از فیلترهای پیشرفته برای محدود کردن نتایج جستجو براساس معیارهای خاص
  • - امنیت بالا برای حفاظت از اطلاعات حساس سازمانی
  • - در نظر گرفتن معیارهای خاص مانند تاریخ، نوع فایل و...
  • - رابط کاربری ساده و کاربرپسند و طراحی عالی محیط نرم افزار


پسورد فایل :
کپی