آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار 8.10 Voloco برنامه استودیو ضبط صدا و موسیقی برای اندروید

دانلود Voloco Vocal Recording Studio برای اندروید

Voloco Vocal Recording Studio یکی از حرفه ای ترین برنامه ها برای ضبط صدا در گوشی های اندرویدی می باشد. این اپلیکیشن برای بیش از 50 میلیون بار دانلود شده است. حتی خواننده ها و دی جی ها هم ازین برنامه استفاده می کنند. می توانید ترک های صوتی جذاب تری را ضبط کنید. نیازی به ابزار خاصی ندارید. حتی لازم نیست به گوشی خود میکروفون متصل کنید. این برنامه به شکل خودکار صدا را از میکروفون های داخلی گوشی شما ضبط می کند و نویز های پس زمینه را از آن حذف می کند. علاوه بر این مجموعه بزرگی از preset های مختلف برای فشرده سازی در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این این اپلیکیشن دارای اکولایزر می باشد و قادر به اضافه کردن افکت های reverb هستید.

این نرم افزار دارای کتابخانه رایگانی از beat های متنوع می باشد که می توانید از آن ها برای نیازهای مختلف استفاده کنید. Voloco Vocal Recording Studio به شکل رایگان ارائه شده است و امکان بروزرسانی آن وجود دارد. علاوه بر این می توانید صداهایی که از قبل ضبط کرده اید را وارد برنامه کنید و به شکل دلخواه ویرایش نمایید. امکان اضافه کردن انواع افکت ها را به صداهایتان خواهید داشت. Voloco Vocal Recording Studio بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


دانلود Voloco

✅ نام نرم افزارVoloco❤️ تعداد دانلود2312
⭐نسخه نرم افزار8.10🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل31 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Voloco Vocal Recording Studio


- بیش از 50 میلیون دانلود

- دارای 50 افکت مختلف

- خروحی گرفتن با فرمت دلخواه

- استفاده از اکولایزر

- دارای beat های متنوع

- امکان استفاده برای صداهای از قبل ضبط شده

- حذف کردن نویز از پس زمینه

تصاویری از محیط نرم افزار Voloco Vocal Recording Studio :

دانلود Voloco Vocal Recording Studio برای اندروید  دانلود Voloco Vocal Recording Studio برای اندروید  دانلود Voloco Vocal Recording Studio برای اندروید  دانلود Voloco Vocal Recording Studio برای اندروید  دانلود Voloco Vocal Recording Studio برای اندروید


پسورد فایل :
کپی