آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سیستم عامل » دانلود برنامه دریافت ویندوز 11 سریع و مستقیم - نصب نرم افزار Get Windows 11 v1.0

دانلود Get Windows 11 برای ویندوز

Get Windows 11 نرم افزاری ساده و سر راست می باشد که به شما امکان گرفتن کپی رسمی درز پیدا کرده ویندوز 11 را می دهد. با این اپلیکیشن می توانید سیستم عامل جدید مایکروسافت را تجربه کنید. با توجه به شوری که در اثر خبر انتشار ویندوز 11 به وجود آمده است، تعجب بر انگیز نیست اگر بسیاری بخواهند محیط آن را پیشاپیش تجربه کنند. وب سایت های مختلفی لینک های متعددی را برای ارائه ویندوز 11 گذاشته اند، اما شاید راه راحت تر دانلود ویندوز با کمک این برنامه باشد. Get Windows 11 نرم افزاری سورس باز، کم حجم و پر سرعت است که لینک های دانلود ویندوز 11 درز پیدا کرده را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید مکان دانلود فایل ها را تعیین کنید.

این اپلیکیشن دو مرحله لازم برای دانلود ویندوز 11 را به شما نشان می دهد. مرحله اول تعیین مکان ذخیره سازی فایل ها، و مرحله دوم کلیک بر روی کلید دانلود است. می توان این نکته را نیز ذکر کردن که فضای مورد نیاز برای دانلود ویندوز نیز نشان داده می شود. به حداقل 5 گیگابایت فضای خالی برای دانلود و البته نصب ویندوز 11 نیاز خواهید داشت. با توجه به حجم بالای ویندوز، باید صبور باشید. این اپلیکیشن در github ارائه شده است و از آن جایی که با سورس باز است، هیچ مشکلی ندارد و خطری شما را تهدید نمی کند.

ویژگی های نرم افزار Get Windows 11 :


- بسیار کم حجم

- رابط کاربری ساده و سر راست

- دانلود سریع ویندوز 11

- نمایش فضای خالی لازم

- دانلود جدیدترین نسخه های منتشر شده

- دانلود ویندوز در دو مرحله

- تعیین کردن مکان ذخیره سازی ویندوز


در صورتی که نیاز دارید که ویندوز 11 را به صورت آفلاین و مستقیم از سرور ایران دانلود کنید روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود ویندوز 11

تصاویری از محیط نرم افزار Get Windows 11 :


دانلود Get Windows 11 برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی