بهینه ساز


افزایش بی نظیر سرعت کامپیوتر PC Cleaner Pro 2018 14.0.18.3.10

تاریخ : امروز, 09:06
توسط : admin
بازدید : 26071

برنامه pc-cleaner-pro

دانلود PC Cleaner Pro

بهینه سازی افزایش سرعت کامپیوتر

 

توسط نرم افزار PC Cleaner Pro می توانید از داشتن آنتی ویروس ها و فایروال های پر قدرت و البته سنگین لذت ببرید. توسط این نرم افزار می توانید ورودی های غیر مفید و بلا استفاده را از رجیستری ویندوز حذف نمایید. با نصب این نرم افزار ، فایل های قدیمی دیگر در رایانه ی شما جا خوش نمی کنند .سریعترین راه برای تنظیم تنظیمات سیستم و بهینه سازی آن می تواند گزینه ای مانند این نرم افزار باشد.حداکثر عملکرد و سرعت رایانه ی خود را مشاهده خواهید کرد.

ادامه مطلب

Privazer 3.0.43 Donors – نرم افزار حذف فایل های زاید ویندوز

تاریخ : امروز, 08:08
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : admin
بازدید : 15357

دانلود نرم افزار حذف فایل های زاید ویندوز PrivaZer v2.0.1

دانلود نرم افزار PrivaZer

 

بعد از حذف و نصب نرم افزار ، استفاده از اینترنت ، رایت سی دی و دی وی دی ها و ... یکسری فایل اضافی در فولد Temp ویندوز و یا سایر قسمتهای ویندوز شما ایجاد می شود که به مرور باعث کاهش کارایی ویندوز شما و کند شدن آن می شود. PrivaZer نام نرم افزاری است که وظیفه حذف فایل های زاید ویندوز و بهینه سازی ان را به نحو احسن انجام می دهد و فایل های ایجاد شده توسط مرورگرها مانند فایرفاکس یا گوگل کروم و اکسپلورر را پاک میکند ، پاکسازی فایل کش و هر فایل اضافی ویندوز نیز از جمله وظایف این نرم افزار است که بعد از نصب و استفاده از این نرم افزار می توانید طراوات و شادابی اولیه را به ویندوزتان برگردانید.

ادامه مطلب

دانلود Yamicsoft Windows 10 Manager 2.2.5 – بهینه سازی و تعمیر ویندوز 10

تاریخ : امروز, 07:19
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : admin
بازدید : 81556

بهینه سازی و تعمیر ویندوز 10 با Windows 10 Manager 0.1.1

دانلود Windows 10 Manager

 مدیریت و بهینه سازی ویندوز 10

 

Windows 10 Manager ابزاری جهت بهینه سازی ، تعمیر و حل مشکلات ویندزو 10 می باشد. این ابزار باعث افزایش سرعت ویندوز 10 ، بهبود امنیت ویندوز و حل مشکلات سیستم می شود. این نرم افزار برای کاربران عادی و حرفه ای ویندوز طراحی شده است و باعث حل سریع مشکلات ویندوز و افزایش سرعت ویندزو 10 شما می شود.

در این نرم افزار بیش از 30 ابزار مختلف برای بهینه سازی و شخصی سازی و حل مشکلات سیستم در نظر گرفته شده است که باعث می شود ویندزوی امن تر ، سریع تر و پایدارتر را تجربه کنید.

ادامه مطلب

CleanMyPC 1.9.0.1280 – پاکسازی و بهینه سازی کامپیوتر

تاریخ : 24 اسفند 1396
توسط : admin
بازدید : 11493

پاکسازی و بهینه سازی کامپیوتر با نرم افزار CleanMyPC 1.5.5

 

CleanMyPC نرم افزاری برای پاک سازی کامپیوترها از فایل های اضافه و غیر ضروری می باشد. در عین قدرت بالا در بهینه سازی ویندوز و پاک سازی تمامی بخش های آن، استفاده از آن بسیار ساده می باشد.

ادامه مطلب

نرم افزار بهینه ساز و حل مشکلات کامپیوتر , ویندوز و لپ تاپ SmartPCFixer 5.5

تاریخ : 22 اسفند 1396
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : nreern
بازدید : 340

دانلود SmartPCFixer برای ویندوز

SmartPCFixer نرم افزاری قدرتمند می باشد که به منظور اسکن و بررسی سیستم شما طراحی شده است، استفاده از آن سبب می شود که سیستمتان بهینه سازی شود. مدیریت کردن استارت آپ ها و دسکتاپ با کمک این برنامه به سادگی صورت می گیرد و می توانید تنظیمات اینترنت خود را به سادگی شخصی سازی کنید. با کمک این ابزار قدرتمند، می توان شورت کات هایی که مشکل دارند را فیکس کرد و هم چنین ارور های DLL را برطرف نمود. SmartPCFixer با شناسایی رجیستری های اشتباه و جلوگیری از آن ها، سبب می شود که کمتر سیستم شما هنگ کند و با صفحه مرگ آبی مواجه شود. مجموعه ای از ابزار مختلف مدیریتی نیز در اختیار کاربر قرار گرفته است که با کمک آن ها می توان جوانب مختلف سیستم را بهینه سازی کرد.

ادامه مطلب

نرم افزار بهینه سازی رم برای ویندوز MemPlus 1.2.0.0

تاریخ : 17 اسفند 1396
دسته بندی : گوناگون » بهینه ساز
توسط : nreern
بازدید : 640
دانلود MemPlus برای ویندوز
MemPlus نرم افزاری قدرتمند برای سیستم عامل ویندوز می باشد که مموری شما را آنالیز می کند و مقدار کلی و مقداری که در حال مصرف می باشد را به نمایش می گذارد. از این برنامه می توانید برای بهینه سازی رم خود استفاده نمایید، دو حالت اتوماتیک و دستی توسعه داده شده است. در صورتی که مصرف رم شما به شکل قابل توجهی بالا رففته است، با فشردن clear memory می توانید  آن را خالی نماید تا سرعت آن بهینه سازی شود. پس از فشردن این کلید، یک پاپ آپ ظاهر می شود و همزمان عملیات بهینه سازی صورت می گیرد، پس از اینکه عملیات تمام شد، پاپ آپ ناپدید می شود و مصرف مموری شما کاهش پیدا خواهد کرد. این نرم افزار سبب می شود که فشار بر روی رم شما به شکل قابل توجهی کاهش یابد. MemPlus می تواند به شکل خودکار رم شما در پس زمینه کاهش دهد. تنظیماتی در این زمینه به کاربر ارائه شده است.
ادامه مطلب