آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » امنیتی » آنتی ویروس » دانلود نرم افزار Pegasun System Utilities 8.3 بهینه ساز ویندوز و ضد ویروس عالی ویندوز

دانلود Pegasun System Utilities برای ویندوز

Pegasun System Utilities ریسک محتواهای آلوده هر روز بیشتر و بیشتر می شود. در بیشتر مواقع، نیاز به چند اپلیکیشن برای برطرف کردن نیاز های مختلف دارید. خوشبختانه این اپلیکیشن کم حجم و رایگان، ابزار مختلفی را در خود جای داده است که با رابط کاربری ساده قابل استفاده هستند و می توانند از همه جوانب نیاز های کامپیوتر شما را برطرف کنند. به عنوان مثال با یک کلیک می توانید سرعت کامپیوتر خود را به بیشترین حد ممکن برسانید. این اپلیکیشن به سرعت نصب می شود و پیکربندی خاصی ندارد. بعد از نصب شدن Pegasun System Utilities، پنجره ای در آن باز می شود که بخش راهنماهای ویدیویی برنامه است. با این حال باید به اینترنت وصل باشید تا این ویدیوهای آموزشی را مشاهده کنید.

در Pegasun System Utilities قادر به ایجاد کردن restore point پیش از ایجاد هرگونه تغییری در سیستمتان هستید. این اپلیکیشن دارای 4 تب به نام های healrth, toolbox, turbo و status می باشد. در هر کدام از این تب ها ابزار مختلفی جای داده شده است. به عنوان مثال می توانید سرعت مرور در وب را افزایش دهید، کامپیوترتان را از فایل های اضافی پاک سازی کنید، فایل های تهدید آمیز را بیابید و حذف کنید، پشتیبان تهیه کنید و اپلیکیشن را ارتقا دهید. امکان تغییر دادن تنظیمات مختلف را نیز دارید.


دانلود Pegasun System Utilities

✅ نام نرم افزارPegasun System Utilities❤️ تعداد دانلود1406
⭐نسخه نرم افزار8.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل7 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Pegasun System Utilities :


- دارای 4 بخش مختلف

- بهینه سازی عملکرد سیستم

- پاک سازی فایل های اضافی

- یافتن فایل های مخرب

- افزایش سرعت مرور در وب

- دارای موضوعات مختلف

- شخصی سازی کردن تنظیمات

- امن سازی سیستم

تصاویری از محیط نرم افزار Pegasun System Utilities :

دانلود Pegasun System Utilities برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی