آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار YOTA Email Migrator 4.0 برنامه انتقال ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل به سرویس دیگر

دانلود نرم افزار YOTA Email Migrator 3.5 برنامه انتقال ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل به سرویس دیگر

نرم افزار YOTA Email Migrator یک ابزار قدرتمند برای انتقال ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل از یک سرویس ایمیل به سرویس دیگر است. این نرم‌افزار به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی و سریع ایمیل‌های خود را از یک سرویس مانند Gmail، Outlook، Yahoo به سرویس دیگر منتقل کنند. همچنین این برنامه دارای قابلیت‌های بسیار است که قادر هستید از آنها استفاده کنید.

نرم افزار YOTA Email Migrator به شما امکان می‌دهد بعد از انجام انتقال، اطمینان حاصل کنید که تمام ایمیل‌ها و داده‌ها به درستی به سرویس ایمیل مقصد منتقل شده‌اند. در کل با استفاده از نرم‌افزار YOTA Email Migrator، می‌توانید به راحتی ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل خود را از یک سرویس ایمیل به سرویس دیگر منتقل کنید و از این ابزار برای تبدیل و انتقال ایمیل‌ها به صورت موثر استفاده کنید.

دانلود نرم افزار YOTA Email Migrator 3.5 برنامه انتقال ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل به سرویس دیگر


دانلود نرم افزار YOTA Email Migrator


مراحل استفاده از نرم‌افزار YOTA Email Migrator بدین شکل است که ابتدا باید وارد حساب ایمیلی که می‌خواهید از آن ایمیل‌ها را انتقال دهید شوید. سپس انتخاب سرویس ایمیل مقصد که می‌خواهید ایمیل‌ها را به آنجا انتقال دهید. انتقال ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل از سرویس ایمیل مبدا به سرویس ایمیل مقصد با استفاده از نرم‌افزار YOTA Email Migrator به ساده‌ترین روش انجام خواهد شد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار YOTA Email Migrator


  • - انتقال ایمیل‌ها و داده‌های ایمیل از یک سرویس ایمیل به سرویس دیگر
  • - رابط کاربری ساده و کارآمد برای جابه جایی ایمیل ها
  • - انتقال یک سرویس مانند Gmail، Outlook، Yahoo به سرویس دیگر
  • - وجود استانداردهای امنیتی برای حفاظت از داده‌های کاربران
  • - انتقال تمامی داده‌های ایمیل، از جمله ایمیل‌ها، پوشه‌ها، تقویم‌ها، مخاطبین


پسورد فایل :
کپی