آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار آلارم پلاس پلاس Alarm++ 9.1.3.1043 یادآور قدرتمند کارها برای کامپیوتر

دانلود Alarm++ برای ویندوز

Alarm++ به هر شکلی که بخواهید به شما یاد آوری می کند. از ارسال اس ام اس تا event windows، speech و ... هر آنچه که برایتان بهتر است را کافیست انتخاب نمایید. اگر به دنبال پشتیبان گیری های شبانه هستید، می خواهید وب سایت ها صبح به شکل اتوماتیک باز شوند و ... از این ابزار استفاده کنید. این برنامه از هر عملی را که با شورت کات های ویندوز می توانید انجام دهید، از جمله پخش کردن موسیقی یا فیلم، باز کردن اپلیکیشن یا اسکریپت یا وب سایت های مختلف پشتیبانی می کند.

Alarm++  قادر است زمان تولد، ملاقات ها و مهلت به پایان رساندن کارها را یادآوری کند. هر روز صبح می توانید از وب سایت های محبوب خود بازدید نمایید. با ارسال پیامک های SMS به موبایل مخاطبین دلخواه، هر چیزی را برای هرکسی در هر جایی می تانید یاد آوری کنید. با ارسال پیام ها در شبکه اینترنتی از هزینه هایتان کاسته خواهد شد. تعداد زیادی از کاراکتر های اینیشمنی برای ویژگی Speach وجود دارد. Alarm++ تنها 7 مگابایت حجم دارد و فضای زیادی از سیستمتان را اشغال نخواهد کرد. ساختار برنامه نیز به شکل ساده ای طراحی شده تا نیاز کاربران با سرعت بالا برطرف شود.

ویژگی های نرم افزار Alarm++


- ارسال ایمیل به افراد مختلف

- استارت کردن اسکریپت ها برای انجام کار های پیچیده

- باز کردن فیلم ها و موزیک ها

- باز کردن صفحات وب

- ارسال پیامک متنی SMS به مخاطبین

- یادآوری روز تولد و ملاقات و ...

- انجام پشتیبان گیری و کارهای گروهی

- ایجاد event های دلخواه


تصاویری از محیط نرم افزار Alarm++ :


دانلود Alarm++ برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی