آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود برنامه بررسی سازگاری لپ تاپ و کامپیوتر با نصبویندوز 11 | Ashampoo Windows 11 Compatibility Check 1.0.2

دانلود Ashampoo Windows 11 Compatibility Check برای ویندوز

Ashampoo Windows 11 Compatibility Check نرم افزاری ساده برای بررسی سازگاری سیستم با ویندوز 11 می باشد. این اپلیکیشن سخت افزار کامپیوتر شما را از جنبه های مختلف بررسی می کند و با معیار های ویندوز 11 مقایسه می کند و سپس به شما می گوید که آیا کامپیوترتان توانایی اجرای ویندوز 11 را به شکل مطلوب دارد یا خیر. این نرم افزار شامل TPM و هم چنین پیکربندی های دیگر سیستم شما نیز می شود. رم، پردازنده، هارد، رزولوشن کامپیوتر، گرافیک، دایرکس، WDDM, UEFI و حتی Secure boot سیستم شما نیز بررسی می شوند. اگر کامپیوتر شما در هر کدام از این دسته بندی ها سخت افزار های لازم را نداشته باشد، به اطلاعاتان خواهد رسید.

هم چنین اگر راه حلی برای ناسازگاری وجود داشته باشد، این برنامه راه حل را با ساده ترین زبان ممکن به شما نشان می دهد. Ashampoo Windows 11 Compatibility Check رابط کاربری دوستانه ای دارد و هم چنین سیستم شما را با سرعت بسیار بالایی اسکن می کند. این اپلیکیشن به شکل منظم بروزرسانی می شود تا بتواند بر اساس جدیدترین پیش نیاز های دانلود ویندوز 11 سیستم شما را بررسی کند. این اپلیکیشن توسط Ashampoo ارائه شده است که لیست بزرگی از اپلیکیشن های مختلف و محبوب را در کارنامه خود جای داده است. در پست های قبل دانلود ReadySunValley در همین رابطه قرار داده بودیم.

ویژگی های نرم افزار Ashampoo Windows 11 Compatibility Check :


- رابط کاربری ساده

- اسکن سریع سیستم

- بررسی پیکربندی های سیستم

- نمایش راه حل های لازم در صورت ناسازگاری

- کم حجم و سبک

- قابل استفاده برای عموم کاربران

- بررسی پردازنده، رم، گرافیک، tpm و ...

تصاویری از محیط نرم افزار Ashampoo Windows 11 Compatibility Check :


دانلود Ashampoo Windows 11 Compatibility Check برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی