دانلود اپلیکییشن پاتوق
شید
مجازی شو
دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود فیلم خارجی / دانلود فیلم Spider-Man Homecoming 2017 مرد عنکبوتی بازگشت به خانه دوبله فارسی

دانلود Spider-Man: Homecoming

دانلود Spider-Man Homecoming 2017 دوبله فارسی

اثری از شرکت هنر اول ، دانلود کاملا قانونی

 

Spider-Man: Homecoming 2017 مرد عنکبوتی بازگشت به خانه فیلمی دیگر از سری مرد عنکبوتی می باشد که به کارگردانی جان واتس و نویسندگی جان فرانسیس دالی، جاناتان گلدستاین، جان واتس و کریستوفر فورد است میتوان گفت این فیلم شانزدهمین فیلم از شرکت بزرگ مارول می باشد. در این سری از فیلم مرد عنکبوتی شخصیت اصلی را تام هالند برعهده داشت و در کنار او رابرت داونی جونیور نیز حضور داشت داستان به گونه ای شروع میشود که مرد عنکبوتی برای کمک به تیم انتقام جویان وارد ماجرا میشود و پیتر بسیار خوشحال است که در کنار ابر قهرمان های دیگر حضور پیدا میکند بعد از موفقیت آنها در نبرد او به خانه خود باز میگردد. و در کنار زندکی عادی خود باید مواظب شهر نیز باشد تا مشگلی پیش نیاید.

او در یکی از شب ها در حال گشت زنی در شهر است که ناگهان متوجه میشود که یکسری از افراد در حال سرقت از بانک هستند و تمامی دزد ها لباس های انتقام جویان را به تن دارند برای اینکه او به تونی استارک نشان دهد که پشت تمامی این کارها دولت قرار دارد به سمت بانک رفته تا تمامی خلافکاران را دستگیر کند اما نتیجه این کار خرابی بیش از حد خواهد بود این خلافکاران از افراد تومز هستند که به راحتی از دست پیتر فرار میکنند. بعد از این جریان بار دیگر افراد تومز دست به یک سرقت میزنند که مردعنکبوتی شانس خود را برای گیر انداختن آنها بار دیگر امتحان خواهد نمود. این قسمت از مردعنکبوتی نیز همانند قسمت های قبلی از صحنه ها و داستانی فوق العاده برخوردار است.

بازیگران فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه : تام هالند، مایکل کیتون، مریسا تومه، زندیا، لورا هری‌یر، تونی ریوولوری، رابرت داونی جونیور 

Spider-Man Homecoming 2017

دانلود Spider-Man: Homecoming 2017

 

مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را میتوان یک فیلم عالی و با داستانی خوب دانست. دوبله این اثر بر عهده شرکت هنر اول می باشد و لینک های دانلود به صورت کاملا قانونی عرضه شده است. این فیلم با قرارگیری درست بازیگران و فیلم نامه در جای خود یک فیلم عالی و جذاب را خلق کرده در این پست برای شما عزیزان فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را با کیفیت های مختلف و دوبله به فارسی اماده دانلود کرده ایم صاحب امتیاز پخش در ایران هنر اول است.

لیست دانلود

دانلود دانلود قانونی کیفیت 480 | کیفیت 720 | کیفیت 1080 | کیفیت 1080p HQ


   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت