آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم » دانلود و نصب AVCLabs Video Enhancer AI 2.7 برنامه بهینه سازی کیفیت فیلم و ویدیو

دانلود AVCLabs Video Enhancer AI برای ویندوز

AVCLabs Video Enhancer AI نرم افزاری قدرتمند می باشد که با آن می توانید ویدیوهای قدیمی خود را بهینه سازی کنید و به آن ها زندگی مجددی ببخشید. این اپلیکیشن قادر به افزایش دادن کیفیت فیلم های قدیمی شماست. ماتی از عکس هایتان فریم به فریم برداشته می شود. این نرم افزار می تواند رزولوشن ویدیوهای بسیار قدیمی 480 پیکسلی را افزایش دهید و حتی به 8k برساند. این نرم افزار کیفیت فیلم هایتان را با کمک هوش مصنوعی افزایش می دهد. می توانید برای کاهش دادن مدت زمان بهینه سازی، ویدیوهایتان را برش بزنید و تنها بخش دلخواه را بهینه سازی نمایید. این نرم افزار با سرعت بسیار بالایی عملیات بهینه سازی را انجام می دهد و قادر به اصلاح مشکلاتی نظیر لرزش دوربین، نورپردازی اندک، سایه ها، و بسیاری دیگر است. با این نرم افزار می توانید کیفیت فیلم هایتان را فریم به فریم اصلاح کنید.

AVCLabs Video Enhancer AI موتوری قدرتمند برای افزایش کیفیت فیلم ها دارد. با الگوریتم قدرتمند این برنامه می توانید نویز موجود در فیلم ها را به شکل قابل توجهی کاهش دهید. امکان کنترل کردن میزان روشنایی و نور فایل های ویدیویی وجود دارد. نیازی به داشتن مهارت خاص در زمینه فوتوشاپ و یا ویرایش فیلم ها نیست، کار کردن با AVCLabs Video Enhancer AI آسان است.


دانلود AVCLabs Video Enhancer AI

✅ نام نرم افزارAVCLabs Video Enhancer AI❤️ تعداد دانلود1821
⭐نسخه نرم افزار2.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی به بالا🔆 حجم فایل89 مگابایت

ویژگی های نرم افزار AVCLabs Video Enhancer AI :


- سرعت بالا در بهینه سازی ویدیو ها

- هوش مصنوعی برای افزایش کیفیت فیلم ها

- افزایش رزولوشن فایل های قدیمی

- زندگی بخشیدن ویدیوهای بی کیفیت

- کاهش دادن ماتی تصاویر

- برش زدن ویدیو

- اصلاح نورپردازی و رنگ ها

تصاویری از محیط نرم افزار AVCLabs Video Enhancer AI :


دانلود AVCLabs Video Enhancer AI برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی