آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار Siemens Star CCM+ 2402.0001 v19.02.012 برنامه شبیه‌سازی جریان سیالات و تحلیل دینامیک

دانلود نرم افزار Siemens Star CCM+ 2402.0001 v19.02.012 برنامه شبیه‌سازی جریان سیالات و تحلیل دینامیک

نرم افزار Siemens Star CCM یک برنامه مهندسی قدرتمند است که برای شبیه‌سازی جریان سیالات و تحلیل دینامیک سیالات به کار می‌رود. این نرم‌افزار توسط شرکت Siemens توسعه داده شده است و از آن برای مدل‌سازی و تحلیل جریان هوا، آب، حرارت، واکنش شیمیایی و دیگر پدیده‌های مرتبط استفاده می‌شود. شبیه‌سازی جریانات خرده‌مقیاس و چند فازی از جمله جریان مخلوط، تبخیر و تردد یکی از ویژگی‌های مهم و جالب این برنامه به حساب می‌آید.

به کمک Siemens Star CCM+، مهندسان و محققان می‌توانند به شکل دقیق و حرفه‌ای مدل‌های سیالاتی خود را ایجاد و تحلیل کنند، و از این طریق به بهبود فرایندها و بهینه‌سازی طراحی‌ها در زمینه‌های مختلف صنعتی دست یابند. رابط کاربری گرافیکی کارآمد و قدرتمند برای تعامل و کنترل فرایندهای مدل‌سازی و تجزیه و تحلیل یکی از ویژگی‌هایی است که بدون شک به کمک مهندسان خواهد آمد، بیشترین قسمت مورد استفاده از این عنوان مدل‌سازی و تحلیل جرم در سامانه‌های شیمیایی و بازده‌شناسی می‌باشد.


دانلود Siemens Star CCM

✅ نام نرم افزارSiemens Star CCM❤️ تعداد دانلود22
⭐نسخه نرم افزار19.02.012🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به‌بالا | نسخه 64 بیتی🔆 حجم فایل4.3 گیگابایت

دانلود نرم افزار Siemens Star CCM+ 2402.0001 v19.02.012 برنامه شبیه‌سازی جریان سیالات و تحلیل دینامیک


دانلود نرم افزار Siemens Star CCM


در برنامه Siemens Star CCM مدل سه بعدی مورد نظر خود را به کمک ابزارهای موجود ایجاد کنید. این مدل می‌تواند شامل هندسه، شرایط مرزی و شروط اولیه لازم برای شبیه‌سازی باشد. تنظیمات مربوط به شرایط مرزی، پارامترهای شبیه‌سازی (مانند جریان، حرارت، جرم، ...) و پیشرفته‌ترین تنظیمات را انجام دهید. شبیه‌سازی خود را اجرا کرده و نتایج مربوط به جریانات سیالاتی و دینامیک سیالات را مشاهده کنید. پس از پایان شبیه‌سازی، نتایج حاصل را تحلیل کرده و گزارش‌ها و نمودارهای مربوط به آن‌ها را بسازید. با تحلیل نتایج، بهینه‌سازی فرایندها و فضای طراحی انجام دهید و تصمیم‌های مهم برای بهبود عملکرد سیستم‌ها و فرایندها بگیرید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Siemens Star CCM


  • قابلیت شبیه‌سازی جریانات خرده‌مقیاس و چند فازی از جمله جریان مخلوط
  • تحلیل حرارتی و انتقال حرارت در سامانه‌های با فشار و دما مختلف
  • قابلیت شبیه‌سازی و تحلیل پدیده‌های دینامیکی سیالات از جمله فشار، توربولانس
  • مدل‌سازی و تحلیل جرم در سامانه‌های شیمیایی و بازده‌شناسی
  • گزارش‌گیری جامع از نتایج شبیه‌سازی و تحلیل‌های انجام شده


پسورد فایل :
کپی