آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار Big Ben Bonger PLUS v6.14.0 برنامه تنظیم روال روزانه حفظ دقت در زمان

دانلود نرم افزار Big Ben Bonger PLUS v6.14.0 برنامه تنظیم روال روزانه حفظ دقت در زمان

نرم افزار Big Ben Bonger PLUS با استفاده از برنامه Big Ben Bonger PLUS، و قابلیت‌های جالبی که در آن وجود دارد قادر هستید تا روال روزانه خود را تنظیم کنید. دیگر هرگز دچار فراموشی زمان نخواهید شد. از Big Ben Bonger PLUS استفاده کنید وقتی که دارید کتاب می‌خوانید، کار می‌کنید، مطالعه می‌کنید یا خرید می‌کنید.

نرم افزار Big Ben Bonger PLUS به شما کمک می‌کند تا به موقعیت زمانی خود آگاه باشید، نرم‌افزار Big Ben Bonger PLUS دارای تنظیماتی است که به راحتی قابل درک است و انواع ویژگی‌های بسیار متنوع در خود دارا می‌باشد، وجود دو حالت نرمال و تیره‌تر صفحه نمایش کمک می‌کند در شب از نور بیش از حد جلوگیری کنید، ویژگی انتخاب روی صورت‌های انالوگ یا دیجیتال ساعت در این برنامه وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده کنید.

دانلود نرم افزار Big Ben Bonger PLUS v6.14.0 برنامه تنظیم روال روزانه حفظ دقت در زمان


دانلود نرم افزار Big Ben Bonger PLUS


استفاده از نرم‌افزار Big Ben Bonger PLUS برای تنظیم روال روزانه خود و حفظ دقت در زمان بسیار مفید است. با گوش دادن به تپش‌های شناور فراگیر بیگ بن، شما می‌توانید زمان را به خوبی مدیریت کنید و دیگر دچار فراموشی زمان نخواهید شد. می‌توانید از نرم‌افزار Big Ben Bonger PLUS هنگام خواندن، کار کردن، مطالعه کردن یا حتی خرید کردن استفاده کنید. این نرم‌افزار می‌تواند به شما کمک کند تا زمان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید و زندگی روزمره خود را سازماندهی کنید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Big Ben Bonger PLUS


  • تنظیم روال روزانه خود و حفظ دقت در زمان
  • استفاده از برنامه هنگام خواندن، کار کردن، مطالعه کردن یا حتی خرید کردن
  • رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای کار با نرم افزار
  • مدیریت دقیق زمان و ساماندهی کارهای روزمره خود
  • انتخاب کردن یکی از دو حالت نرمال و تیره‌تر صفحه نمایش


پسورد فایل :
کپی