آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت پسورد » دانلود نرم افزار Password Tech 3.5.4 برنامه ساخت رمز عبور و پسورد پیچیده و غیر قابل هک

دانلود Password Tech

Password Tech یا (PWGen) یک تولید کننده رمز عبور قدرتمند است که قادر به تولید مقادیر زیادی رمز عبور امن برای رمزنگاری می باشد. رمزهای عبور را می توان در پایگاه های داده رمزگذاری شده همراه با نام های کاربری، URL ها، یادداشت ها و ... ذخیره کرد. Password Tech گزینه های زیادی را برای سفارشی کردن گذرواژه ها بر اساس نیازهای مختلف کاربران فراهم می کند.
. این نرم افزار به کاربران امکان می دهد تا رمزهای عبور قوی و غیرقابل کرک را برای حساب های کاربری خود ایجاد کنند. همچنین، Password Tech امکان ذخیره و مدیریت ایمن رمزهای عبور را نیز فراهم می کند.


دانلود Password Tech

✅ نام نرم افزار Password Tech ❤️ تعداد دانلود 75
⭐نسخه نرم افزار 3.5.4 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا 🔆 حجم فایل 10 مگابایت

نحوه استفاده از نرم افزار Password Tech


برای تولید یک رمز عبور جدید، بر روی دکمه "Generate Password" کلیک کنید. در پنجره باز شده، می توانید تنظیمات مربوط به تولید رمز عبور را مشخص کنید. به عنوان مثال، می توانید طول رمز عبور، نوع کاراکترها (حروف، اعداد، کاراکترهای خاص) و سایر گزینه ها را تعیین کنید.

برای ذخیره یک رمز عبور، بر روی دکمه "Add Password" کلیک کنید. در پنجره باز شده، باید اطلاعات مربوط به رمز عبور را وارد کنید. به عنوان مثال، باید نام سرویس، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

برای مدیریت رمزهای عبور خود، می توانید از پنجره "Passwords" استفاده کنید. در این پنجره، می توانید رمزهای عبور خود را مشاهده، ویرایش و حذف کنید. دانلود نرم افزار Advanced PassGen از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.


Password Tech


ویژگی های نرم افزار Password Tech


- تولید رمزهای عبور قوی و غیرقابل کرک
- امکان ذخیره و مدیریت ایمن رمزهای عبور
- پشتیبانی از انواع الگوهای تولید رمز عبور
- امکان شخصی سازی رمزهای عبور
- امکان مدیریت چندین حساب کاربری
- دارا بودن رابط کاربری ساده و کاربرپسند


نکات استفاده از نرم افزار Password Tech- برای ایجاد رمزهای عبور قوی، از ترکیبی از حروف، اعداد و کاراکترهای خاص استفاده کنید.
- طول رمز عبور خود را حداقل 12 کاراکتر قرار دهید.
- رمزهای عبور خود را برای هر حساب کاربری متفاوت انتخاب کنید.
- رمزهای عبور خود را در یک مکان امن نگهداری کنید.

پسورد فایل :
کپی