آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود ویرایش فایل های PDF با AceThinker PDF Writer 5.0

نرم افزار AceThinker PDF Writer

AceThinker PDF Writer نام ابزار آسان و فوق العاده برای ویرایش آسان پی دی اف با چند کلیک می باشد ، توسط این نرم افزار می توانید اسناد پی دی اف خودتان را به راحتی و بدون نیاز به تبدیل ادیت کنید. شما می توانید تصویر و متون را ویرایش کنید. همچنین می توانید صفحات مختلف به فایل پی دی اف اضافه کنید و یا یک صفحه را از فایل پی دی اف جدا کنید. علاوه بر آن قابلیت حاشیه نویسی ، اضافه کردن هر چیزی ، قرار دادن نظرات برای فایل پی دی اف و همچنین قرار دادن رمز روی PDF را دارا می باشید.

AceThinker PDF Writer به شما امکان ویرایش فایل های pdf با روش ها یمختلف را می دهد. این کار تنها با چند کلیک انجام می شود. می توانید فایل های خود را از جهات مختلف ویرایش کنید و شخصی سازی کنید. این نرم افزار امکان ویرایش کردن عکس ها و متون را به شما می دهد. علاوه بر این می توانید صفحات را از هم جدا کنید، یا صفحات جدیدی به pdf تان اضافه کنید. اضافه کردن و حذف کردن متون دیگر کار دشواری نیست. با AceThinker PDF Writer می توانید تصویر پس زمینه و واترمارک همه صفحات را تغییر دهید. این کار هم تنها با چند کلیک ساده انجام می شود. امکان اضافه کردن کامن خواهید داشت.

می توانید از annotation های متنوعی استفاده کنید. متن های دلخواهتان را های لایت کنید، از استایل هایی نظیر underline, strikethrough و ... با رنگ های مختلف استفاده کنید. در AceThinker PDF Writer روش های مختلفی برای ویرایش کردن صفحات دارید. می توانید صفحات را استخراج کنید یا آن ها را جا به جا کنید. برای این که فایلتان توسط دیگران دیده نشود، به آن پسورد اضافه کنید. علاوه بر این دسترسی های مختلف مثل ویرایش کردن فایل و ... را نیز می توانید محدود کنید. اضافه کردن واترمارک به آسانی انجام می شود. هم می توانید واترمارک متنی و هم واترمارک تصویری به پی دی اف هایتان اضافه نمایید. AceThinker PDF Writer حجم کمی دارد و عموم کاربران می توانند از آن استفاده کنند. دانلود SoftMaker FlexiPDF و دانلود نرم افزار Movavi PDF Editor از دیگر برنامه های ادیت پی دی اف می باشند.

قابلیت های نرم افزار AceThinker PDF Writer

 

- قرار دادن، ویرایش و حذف تصاویر و متون به فایل پی دی اف

- توانایی حاشیه نویسی و ارسال نظر در صفحات پی دی اف

- قرار دادن و حذف صفحات از پی دی اف

- اضافه کردن پس زمینه به اسناد پی دی اف

- اضافه کردن واترمارک به صفحات پی دی اف

- قرار دادن رمز عوب روی پی دی اف

- ویرایش صفحات pdf

- اضافه و کم کردن متن

- استفاده از فونت دلخواه برای متن

- ویرایش کردن فایل های تصویری

- عوض کردن پس زمینه pdf

- اضافه کردن آسان واترمارک به فایل ها

- امکان اضافه کردن کامنت

- های لایت کردن بخش های دلخواه

- امکان گذاشتن رمز روی pdf

پسورد فایل :
کپی