آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » بازیابی اطلاعات » بازیابی اطلاعات از گوشی های سامسونگ ILike Samsung Galaxy Data Recovery Pro 1.8.8.8

دانلود Data Recovery برای ویندوز

ILike Samsung Galaxy Data Recovery Pro نرم افزاری اختصاصی برای کاربران گوشی های گلکسی سامسونگ می باشد که با آن کاربران می توانید انواع داده ای خود را به سرعت بازیابی کنند. مخاطبین، عکس ها، فیلم ها، پیا مهای واتس آپ و بسیاری دیگر از اطلاعاتی که از دست داده اید را به سادگی بازگردانید. این نرم افزار علاوه بر سری گلکسی، از Note/S/Alpha/C/Joy/Eledant/Core/Grand/Mega/Mini/Trend/Ace/On/R/Y/Pocket نیز پشتیبانی می کند.

حتی می توانید از این برنامه برای تبلت های سامسونگ نیز استفاده کنید. عوامل مختلفی ممکن است سبب پاک شده اطلاعات شما شده باشد، از خطاهای انسانی، تا ریست فکتوری، فرمت کردن، فلش ROM، روت شدن سیستم و ... . این برنامه تمامی این عوامل را پوشش می دهد و به شما امکان بازیابی اطلاعات را می دهد. پیش از این که داده ای را ذخیره کنید، می توانید پیش نمایشی از آن را درون برنامه ببینید. ILike Samsung Galaxy Data Recovery Pro دارای بیشترین موفقیت در زمینه بازیابی اطلاعات از گلکسی سامسونگ می باشد. رابط کاربری برنامه ساده است با این حال ابزاری قدرتمند در اختیارتان قرار می گیرد که با آن ها نیاز های خود را برطرف سازید.


ویژگی های نرم افزار ILike Samsung Galaxy Data Recovery Pro :


- پیش نمایشی از اطلاعات پیش از بازیابی

- باز گرداندن تصاویر، فیلم ها، موزیک ها و ...

- پشتیبانی از سری های مختلف سامسونگ

- یکی از موفق ترین برنامه های بازیابی اطلاعات

- امکان بازگرداندن اطلاعات، حتی پس از فلش شدن ROM

- قابل استفاده برای تبلت ها

- کم حجم، با رابط کاربری دوستانه


تصاویری از محیط نرم افزار ILike Samsung Galaxy Data Recovery Pro :


دانلود Data Recovery برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی