آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » بازیابی اطلاعات » دانلود Amazing Any Photo Recovery 9.9.9.8 بازیابی سریع فیلم , عکس و فایل صوتی

دانلود Amazing Any Photo Recovery برای ویندوز

Amazing Any Photo Recovery یکی از بهترین برنامه ها برای بازگرداندن تصاویر، فایل های صوتی و ویدیوهای فرمت شده، حذف شده و گم شده می باشد. شما می توانید به سادگی عکس هایی که در اثر خطاهای انسانی حذف شده اند را بازگردانید. تصاویر می توانند از کامپیوتر، دوربین های دیجیتالی، موبایل های اندروید، USB driver ها و ... بازیابی شوند. تصاویر ممکن است در اثر اتفاقات مختلفی مانند حملات ویروسی، مشکلات سخت افزاری و ... پاک شوند. اگر مدت زیادی از حذف آن ها نگذشته باشد شما می توانید آن ها را به سادگی بازیابی کنید. پیش از این که عکس خود را بازیابی کنید پیش نمایشی از آن نشان داده می شود. از فلش کارت ها، SD card، Zip Disks، Mini Disks و بسیاری دیگر پشتیبانی می شود.

این نرم افزار قادر به بازیابی انواع فرمت های مختلف می باشد. شما می توانید تصاویر، ویدیو ها و فایل های صوتی با فرمت های محبوب و نام آشنا را به سرعت با کمک این برنامه بازیابی کنید. Amazing Any Photo Recovery اپلیکیشنی کم حجم می باشد که با رابط کاربری ساده امکان بازیابی انواع اطلاعات را برای شما ایجاد می کند.

ویژگی های نرم افزار Amazing Any Photo Recovery


- بازیابی انواع تصاویر با فرمت های مختلف

- پشتیبانی از دوربین های دیجیتالی و سیستم های اندرویدی

- امکان بازیابی فیلم ها

- پشتیبانی از فرمت های صوتی

- کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشاه

- رابط کاربری ساده و مناسب

- پیش نمایش فایل ها پیش از بازیابی


تصاویری از محیط نرم افزار Amazing Any Photo Recovery :


دانلود Amazing Any Photo Recovery برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی