حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » گوناگون » ابزار رجیستری » بهینه سازی رجیستری WinMend Registry Cleaner 1.7.0

پاکسازی آسان رجیستری WinMend Registry Cleaner 1.7.0

WinMend Registry Cleaner به شما کمک می کند تا نتایج منسوخ رجیستری را با یک کلیک از سیستم خود پاک کنید. همچنین قادر به ایجاد نسخه پشتیبان و بازیابی رجیستری می باشید. این اسکنر دارای تنظیماتی خاص و پیشرفته زیادی جهت اسکن دسته ای خاص و بهینه سازی آن دسته می باشد.

WinMend Registry Cleaner در واقع یک ابزار قدرتمند و فوق پیشررفته می باشد. این ابزار چهار کاری اصلی و مهم در زمینه رجیستری برای شما انجام میدهد. تمیز کننده رجیستری، رجیستری و بهینه سازی، پشتیبان گیری رجیستری و زمانبندی از جمله کارهای این نرم افزار می باشد. با حذف خطاها و رابط های منسوخ رجیتسری توسط این ابزار سرعت کامپیوتر شما به طور چشمگیری افزایش خواهد داد. موتور اسکن نرم افزار  بسیار پیشرفته و سریع می باشد و هر خطایی را در کسری از ثانیه برای شما رفع خواهد کرد. همچنین این ابزار سرعت بوت ویندوز شما را نیز افزایش می دهد.

 

بهینه سازی رجیستری WinMend Registry Cleaner 1.7.0

 

قابلیت های WinMend Registry Cleaner :

 

- اسکن امن : کمپانی سازنده این تعهد را به شما می دهد که این ابزار با کفیت وس رعت بالا و همچنین امنیت زیاد رجیستری شما را اسکن می کند و تا کنون صدها هزار بار توسط کاربران دانلود و تست شده است.

 

- اسکن جامع : نرم افزار بیش از 10.000 داده را برای شما اسکن می کند و هر خطایی را برای شما حل خواهد کرد.

 

- اسکن سریع : سرعت نرم افزار در اسکن داده ها بسیار بالا می باشد و شما تنها در عرض چند دقیقه قادر به اسکن و فیکس رجیتسری خواهید بود.

 

- اسکن به صورت منظم : نرم افزار به صورت منظم همواره رجیتسری را تمیز نگه می دارد و باعث افزایش سرعت سیستم شما می شود.


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت