آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » نرم افزار ایجاد محدودیت و کنترل دسترسی به بخش های ویندوز Inteset Secure Lockdown 2.0 Build 2.00.203 Standard

دانلود Inteset Secure Lockdown برای ویندوز

Inteset Secure Lockdown به شما این امکان را می دهد که تنها برنامه های دلخواه خود را در دسترس کاربر قرار دهید. این نرم افزار برای Microsoft Surface Pro یا دیگر تبلت های دارای ویندوز، کودکان، آموزش در مدارس، کتابخانه ها، کافه های اینترنتیف هتل ها، موزه ها و بسیاری از مکان های دیگر کاربردی می باشد. این نرم افزار در پس زمینه اجرا می شود و تنها ادمین قادر به کنترل آن خواهد بود.

با کمک آن تنها برنامه های خاصی که شما تعیین می کنید برای کاربر قابل اجراست. بدون نیاز به صرف هزینه و زمان، امکان ایجاد کردن محیطی امن و سالم وجود دارد. شما می توانید تنها اپلیکیشن های دلخواه را در دسترس کاربر قرار دهید. امکان دسترسی از راه دور به قفل گذاشته شده بر روی ویندوز نیز وجود دارد. عملیات کنترل و مدیریت ویندوز آسان سازی شده و در صورت نیاز می توانید ویژگی های ویندوز را به شکل کامل، یا بخشی از آن را غیر فعال کنید. شما می توانید این برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که ویندوز با روشن شدن تنها یک اپلیکیشن را به نمایش بگذارد و امکان استفاده از آن را در اختیار کاربر قرار دهد. امکان مدیریت قفل ها از راه دور  برای کاربران فراهم شده است.


ویژگی های نرم افزار Inteset Secure Lockdown :


- مناسب برای سیستم های تک هدفی

- کنترل استفاده کودکان

- مناسب برای مدارس، کافی شاپ ها، هتل ها و ...

- مدیریت از راه دور و فضای ابری

- بالا آمدن ویندوز با نمایش اپلیکیشنی خاص

- کنترل کردن سرویس های ویندوز

- کوتاه کردن زمان کار ها و صرفه جویی در هزینه ها

- رفع پیچیدگی های رایج در زمینه مدیریت ویندوز ها


تصاویری از میحط نرم افزار Inteset Secure Lockdown :


دانلود Inteset Secure Lockdown برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی