آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود Android Bulk SMS Sender 6.0.1.17 ارسال پیامک انبوه با شماره شخصی در اندروید

دانلود Android Bulk SMS Sender برای ویندوز

Android Bulk SMS Sender به شما امکان ارسال گروهی پیامک ها به شکل همزمان از سیستم های مختلف را می دهد. شما می توانید هزاران پیامک را از کامپیوتر خود و از طریق سیستم های اندرویدی ای که به کامپیوترتان متصل کرده اید به دیگر افراد بفرستید. البته برای استفاده از این نرم افزار، باید Android & Desktop SMS Sender Modem را بر روی سیستم اندرویدی خود نصب کنید تا بتوانید سیستم اندرویدی و کامپیوتر خود را به درستی به یک دیگر متصل کنید.

شما می توانید لیست مخاطبین را از فایل های مختلف از جمله excel و text وارد برنامه کنید، یا آن ها را به شکل دستی و جداگانه وارد نمایید. هیچ محدودیتی در ارسال پیام ها در سر راه شما قرار نمی گیرد. حتتی می توانید پیامک های بین المللی با استفاده از کد های کشوری به شماره تلفن های انتخابی خود ارسال کنید. این نرم افزار امکان شخصی سازی فیلدهای مختلف اس ام اس را به شما می دهد. شما می توانید تعداد به خصوصی از سیستم های اندرویدی متصل شده به کامپیوتر خود را برای ارسال پیامک ها انتخاب کنید و باقی آن ها را غیر فعال کنید. امکانات زیادی در اختیار شما قرار می گیرد، به عنوان مثال می توانید در ارسال پیامک ها تاخیر زمانی ایجاد کنید.

ویژگی های نرم افزار Android Bulk SMS Sender


- ارسال هزاران پیامک به شکل همزمان

- اتصال چند سیستم اندرویدی برای ارسال پیامک ها

- ایجاد تاخیر زمانی برای تحویل پیامک ها

- سازگار با تمامی سیستم های اندرویدی

- بدون نیاز به داشتن ارتباط اینترنتی

- اضافه کردن لیست مخاطبین با فایل اکسل یا text

- ارسال پیامک های اختصاصی به هر کدام از مخاطبین

تصاویری از محیط نرم افزار Android Bulk SMS Sender :


دانلود Android Bulk SMS Sender برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی