آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود SplitCam 10.6.25 | برنامه استفاده از وب کم برای چندین اپلیکیشن به شکل همزمان

دانلود SplitCam برای ویندوز

SplitCam

این اپلیکیشن برای این طراحی شده است که با آن بتوانید از وب کم خود به شکل همزمان برای چند اپلیکیشن استفاده کنید. البته ویژگی های دیگری نیز در اختیار شما قرار می گیرد که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. همانطور که می دانید، در حالت معمول از یک وب کم تنها می توان برای یک اپلیکیشن استفاده کرد. باقی برنامه ها ارور webcam busy را به شما بر می گرداند اگر بخواهید از یک وب کم برای چند اپلیکیشن به شکل همزمان استفاده کنید. در چنین موقعیتی این برنامه به کار شما می آید. این نرم افزار ویدیویی که از وب کم شما گرفته می شود را بین اپلیکیشن ها تقسیم می کند که شامل مسنجرهایی نظیر اسکایپ، یاهو ... و دیگر برنامه ها می شود.
SplitCam افکت های بصری مختلفی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. می توانید به ویدیوی وب کم خود فیلتر های دلخواه اضافه کنید، پس زمینه دلخواه تعیین کنید، از face item ها استفاده کنید. علاوه بر این SplitCam قادر به تهیه اسکرین از ویدیوی های وب کم شما نیز هست. می توانید به شکل دستی عکس بگیرید یا به برنامه اجازه دهید تا در بازه های زمانی مشخص اسنپ شات برای شما تهیه کند. بخش تنظیمات برنامه؛ گزینه های چندان زیادی ندارد و بنابرین نیاز نیست مدت زمان زیادی را روی تنظیم کردن آن صرف کنید. علاوه بر این قادر به تعیین کردن رزولوشن ویدیو نیز خواهید بود. این اپلیکیشن قادر به روشن تر یا تیره تر کردن ویدیوی وب کم شما نیز هست.

دانلود SplitCam

✅ نام نرم افزارSplitCam❤️ تعداد دانلود2882
⭐نسخه نرم افزار10.6.25🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل72 مگابایت

ویژگی های نرم افزار SplitCam


- افکت های خیره کننده و جذاب

- تقسیم کردن ویدیو بین چند اپلیکیشن

- امکان استفاده از فیلتر های دلخواه

- روشن تر و یا تیره تر کردن ویدیوی وب کم

- گرفتن عکس در بازه های زمانی دلخواه

- امکان زوم کردن روی ویدیو

- سازگار با مسنجرهای محبوبی همچون اسکایپ

- تعیین کردن رزولوشن دلخواه

- امکان استفاده از IP Camera

تصاویری از محیط نرم افزار SplitCam :


دانلود SplitCam برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی