آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » قفل گذار » مخفی کردن نرم افزارهای نصب شده در ویندوز با یک کلیک 4dots Software Privacy Hide 1.0

دانلود 4dots Software Privacy Hide برای ویندوز

4dots Software Privacy Hide یکی از برنامه هایی می باشد که به شما کمک می کند حریم شخصی خود را حفظ نمایید. با تعیین کردن یک کلیک به خصوص می توانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را به شکل آنی مخفی کنید. در حال حاضر این برنامه به 38 زبان مختلف ترجمه شده است و تنها کاری که کاربر باید در آن انجام دهد، مشخص کردن نام فایل های اپلیکیشنی هایی می باشد که می خواهد مخفی کند. این نرم افزار کاملا رایگان بوده و جلوی افراد کنجکاو که می خواهند در سیستم شما سرک بکشند را به خوبی می گیرد. نیازی به کرک کردن نیست و به سادگی می توانید از ویژگی های این نرم افزار استفاده کنید.

اگر بخواهید می توانید به سادگی اپلیکیشن های مورد نظر دلخواه خود را درون این برنامه بیاندازید تا از امکان مخفی سازی آن بهره مند شوید. هم چنین این نرم افزار قادر است تمامی اپلیکیشن ها را به شکل همزمان با فشردن تنها یک کلیک مخفی کند. علاوه بر این گزینه ای در اختیار شما قرار می گیرد که برنامه به شکل خودکار وقتی ویندوز روشن می شود فعال گردد و هربار نیازی به روشن کردن آن نداشته باشید. hotkey پیش فرض این نرم افزار، فشردن همزمان alt و عدد 1 می باشد.


ویژگی های نرم افزار 4dots Software Privacy Hide :


- ترجمه شده به 38 زبان زنده دنیا

- مخفی سازی تمام اپلیکیشن ها به شکل همزمان

- فعال شدن با بالا آمدن ویندوز

- تعیین کردن hotkey برای مخفی کردن برنامه ها

- رابط کاربری drag & drop برای اافه سازی اپلیکیشن ها

- باز کردن برنامه از طریق شورت کات موجود در منوی استارت

- بسیار کم حجم و سبک

- حفاظت از حریم شخصی با جلوگیری از افراد کنجکاو


تصاویری از محیط نرم افزار 4dots Software Privacy Hide :


دانلود 4dots Software Privacy Hide برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی