سئو سایت، سئو کار
پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گوناگون / ابزارهای مفید / دانلود Account Profile Fixer 1.6.0.0 برنامه حل کردن مشکلات اکانت و پروفایل ویندوز

دانلود Account Profile Fixer برای ویندوز

Account Profile Fixer به شما کمک می کند مشکلات اساسی ویندوز را به راحتی برطرف کنید، بدون آن که لازم باشد ویندوزتان را پاک و مجددا نصب کنید. این نرم افزار به منظور حل کردن مشکلات مرتبط با پروفایل ویندوز طراحی شده است. تنظیم کردن پروفایل ها می تواند خسته کننده و زمان بر باشد. همانطور که احتمالا می دانید، تحت برخی از شرایط لازم است پروفایل خود را حذف کنید و یکی دیگر بسازید. تحت چنین شرایطی ممکن است اطلاعاتتان از دست برود. Account Profile Fixer راه حلی مناسب برای حل این دسته از مشکلات است. رابط کاربری برنامه سر راست می باشد.

تمام اکانت ها در صفحه نمایش اصلی برنامه نشان داده می شود. می توانید کاربران را تازه سازی کنید، یا کاربری دلخواه را انتخاب کنید و مشکلات مرتبط با آن را حل کنید. پیشنهاد می شود قبل از این که از این اپلیکیشن استفاده کنید، پشتیبانی از ویندوزتان تهیه کنید تا در صورت به وجود آمدن هر مشکلی بتوانید به حالت قبل برگردید. عملکرد این اپلیکیشن به این شکل است که ابتدا Account Profile Fixer یک اکانت موقتی ادمین ایجاد می کند. سپس کامپیوتر شما ریست می شود و با آن اکانت وارد سیستمتان می شوید. سپس از اکانت، این اپلیکیشن اقدام به حل مشکلات مرتبط با اکانت های ویندوز مشا می کند.

ویژگی های نرم افزار Account Profile Fixer


- خودکار کردن عملیات تعمیر ویندوز

- مناسب برای مشکلات پیچیده

- عدم نیاز به انجام کارهای پیچیده

- عدم نیاز به نصب

- ارائه شده به شکل کاملا رایگان

- مناسب برای عموم کاربران آشنا

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

تصاویری از محیط نرم افزار Account Profile Fixer :


دانلود Account Profile Fixer برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 250 کیلوبایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت