آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود و نصب ThinkAutomation Studio Pro 5.0.970.2 نرم افزار اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

دانلود ThinkAutomation Studio

ThinkAutomation Studio نرم افزار عالی که به شما امکان اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار را می دهد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا فرآیندهای کسب و کار خود را به صورت اتوماتیک در محیط های محلی و ابری اجرا کرده و هزینه ها را کاهش داده و زمان صرفه جویی کنید.

توسط این ابزار می توانید فرآیندهای مرتبط با ارتباطات ورودی، پایش پایگاه داده ها و فرم های وب و چت ها را اتوماتیک کنید. همچنین می توانید از آن برای پردازش اسناد، پیوست ها، فایل های محلی و منابع پیام دیگر استفاده کنید.

ThinkAutomation امکان تجزیه و استخراج داده از پیام های ورودی و انجام اقدامات فرآیند کسب و کار مانند ارتباطات خروجی، به روزرسانی پایگاه داده ها، سیستم های CRM و خدمات ابری، پردازش اسناد، ادغام سیستم ها و موارد دیگر را فراهم می کند. شما یک استودیو باز برای ساخت جریان های کاری اتوماتیک بدون محدودیت حجم و بدون پرداخت هزینه برای هر فرآیند، خواهید داشت.

ThinkAutomation برای مدیریت هر فرآیند کسب و کار - به صورت محلی و در ابر - طراحی شده است. با استفاده کشیدن و رها کردن می توانید اتوماسیون های ساده یا پیچیده را ایجاد کنید. همچنین می توانید قابلیت های آن را با اسکریپت نویسی C# یا VB.NET گسترش دهید. نرم افزار می تواند در هر برنامه و در هر مقیاس مورد نیاز کار کند.

مزایای اتوماسیون شامل افزایش کارایی، دقت بهتر، صرفه جویی در هزینه، بهبود تجربه مشتری، قابلیت مقیاس پذیری، و سفارشی سازی فرآیندهای کسب و کار بر اساس نیازهای خاص شما است.


مزایای استفاده از ThinkAutomation Studio


- افزایش کارایی: با اتوماسیون وظایف تکراری و زمان بر را از بین می برید، که به کارکنان اجازه می دهد تا بر روی وظایف با ارزش بیشتر تمرکز کنند.

- دقت بهتر : اتوماسیون احتمال خطاهای انسانی را کاهش می دهد و باعث می شود داده ها دقیق تر و قابل اعتمادتر باشند.

- صرفه جویی در هزینه : اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار را بهبود می بخشد و هزینه های عملیاتی را به شدت کاهش می دهد، زیرا نیازی به کار دستی ندارید و جریان های کاری بهینه تری دارید.

- تجربه مشتری بهتر: با استفاده از این نرم افزار می توانید ارتباطات با مشتریان را اتوماتیک کنید، اطمینان حاصل کنید که پاسخ های به موقع به درخواست ها و مشکلات مشتری داده می شود.

- قابلیت مقیاس پذیری : این نرم افزار می تواند با حجم های بزرگی از داده و فرآیندها کار کند، که به کسب وکارها امکان می دهد که عملیات خود را بدون افزایش نیروی کار گسترش دهند.

- سفارشی سازی: استودیوی ThinkAutomation امکان ایجاد جریان های کاری سفارشی را فراهم می کند که نیازهای خاص کسب وکار شما را برآورده می کند و می تواند با سیستم های موجود ادغام شود.


ThinkAutomation Studio


قابلیت های کلیدی ThinkAutomation Studio


- اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار : نرم افزار به شما اجازه می دهد تا فرآیندهای کسب و کار خود را به صورت کاملاً اتوماتیک اجرا کنید. این شامل فرآیندهایی مانند پردازش پیام ها، ارتباط با پایگاه داده ها، ارسال پیام ها، تبدیل اسناد و بسیاری از دیگر فعالیت ها می شود.

- مدیریت ارتباط ورودی : نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا ارتباطات ورودی از جمله پیام های ایمیل، وب فرم ها، وب هوک ها و چت بات ها را به صورت اتوماتیک پردازش کنید.

- پردازش اسناد و پیوست ها : ThinkAutomation قابلیت پردازش اسناد و پیوست های پیام های ایمیل و سایر منابع را داراست. این نرم افزار می تواند اطلاعات مفید را از این اسناد استخراج کند و اقدامات مرتبط را انجام دهد.

- پایگاه داده ها : می توانید به پایگاه داده ها متصل شده و عملیات مختلفی مانند استخراج داده، به روزرسانی و یا اجرای کوئری های سفارشی در دیتابیس انجام دهید.

- تبدیل داده : قابلیت تبدیل و انتقال داده ها از و به پایگاه های داده مختلف، سیستم های CRM و خدمات ابری را فراهم می کند.

- ارتباطات یکپارچه: می توانید چندین کانال ارتباطی ورودی را پایش کرده و اطمینان حاصل کنید که پاسخ مناسب داده می شود و اعضای تیم مورد آگاهی قرار می گیرند.

- درگاه وب : این نرم افزار به شما امکان ایجاد درگاه های وب و اتصال به وب فرم ها و سایر سرویس ها از طریق وب هوک ها را می دهد.

- قابلیت مقیاس پذیری بالا: می تواند با حجم های بزرگی از داده و فرآیندها کار کند و به کسب وکارها امکان می دهد که بدون نیاز به افزایش نیروی کار، عملیات خود را گسترش دهند.

- سفارشی سازی: با استفاده از استودیوی ThinkAutomation می توانید جریان های کاری خود را بر اساس نیازهای خاص کسب وکار خود سفارشی سازی کنید.


آموزش نصب و فعال سازی ThinkAutomation


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

3 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 150 مگابایت
   (4.0/5)

- Windows 10/11/Server 2016 or higher
- 500MB free disk space
- 4GB RAM

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت