آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » مدیریت و محدود کردن کامپیوتر برای استفاده کودکان Kids PC Time Administrator 6.1.5.4

مدیریت و محدود کردن کامپیوتر برای استفاده کودکان Kids PC Time administrator 6.1.5.4

Kids PC Time administrator نام ابزاری بسیار مفید جهت قرار دادن محدودیدت از نظر زمان و دسترسی برای استفاده بهینه تر کودکان و نوجوانان از سیستم می باشد. این ابزار ذخیره تمامی فعالیت های سیستم را داراست بدین معنی که شما قادر خواهید بود تا بدانید که کودک شما در زمان استفاده از چه نرم افزارهایی استفاده کرده است و یا در زمان استفاده از اینترنت به چه سایتهایی مراجعه کرده است.

همچنین شما قادر به کنترل زمان استفاده از سیستم توسط کودکان نیز خواهید بود یعنی می توانید تعیین کنید که کودک شما چند ساعت از سیستم استفاده کند و در زمان تعیین شده توسط شما نرم افزار سیستم را خاموش می کند و یا اینترنت را قطع خواهد کرد.

بعد از نصب Kids PC Time administrator هیچ کس به غیر از شما قادر به تغییر در گزینه های تنظیم شده نمی باشد و یا نصب و عزل هیچ نرم افزاری ممکن نخواهد بود. این ابزار قابلیت شخصی سازی تمامی بخش های ویندوز را داراست. از دیگر قسشمت های مهم این نرم افزار قابلیت غیر فعال کردن کنترل پنل و تسک منیجر می باشد.

 

Kids PC Time administrator

 

قابلیت های کلیدی Kids PC Time administrator :

 

- مدیریت زمان استفاده کودکان از کامپیوتر

- مدیریت زمان استفاده کودکان از اینترنت و یا بازی

- محدود کردن دسترسی به سیستم

- رابط کاربری چند کاربره

پسورد فایل :
کپی