آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گرافیک » دانلود نرم افزار ساخت تصاویر سه بعدی کارتونی Pepakura Designer 6.0.0

دانلود نرم افزار ساخت تصاویر سه بعدی کارتونی Pepakura Designer 3.1.3

Pepakura Designer نرم افزارهای مختلفی را می توان در زمینه طراحی سه بعدی یافت ، نرم افزارهایی حرفه ای و کاملا پیشرفته که برای متخصصان این امر طراحی شده است و همچنین نرم افزارهایی سطح پایین تر که به وسیله آن ها کاربران نیمه حرفه ای و مبتدی نیز قادر به ساخت این گونه تصاویر می باشند. Pepakura Designer نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران با شیوه ای ساده و استفاده از ابزارهای مختلف قادر به ساخت تصاویر سه بعدی می باشند. در این نرم افزار برای ساخت این گونه تصویر ها بیشتر از اشکال هندسی بهره گیری می شود. در این نرم افزار ابزارهای مختلفی برای کاربران قرار داده شده است که به کمک آن ها کاربران مبتدی نیز به راحتی قادر به ساخت و طراحی تصاویر این چنینی می باشند. این نرم افزار توسط یک شرکت ژاپنی به نام Tama Software ساخته و تولید شده است که دارای نسخه انگلیسی می باشد و ما در این مطلب آن را به شما معرفی نموده ایم.

دانلود Pepakura Designer

✅ نام نرم افزارPepakura Designer❤️ تعداد دانلود20921
⭐نسخه نرم افزار6.0.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی به بالا🔆 حجم فایل19 مگابایت

قابلیت های Pepakura Designer 


- تبدیل مدل های سه بعدی به الگوهای قابل چاپ: Pepakura Designer قادر است مدل های سه بعدی ایجاد شده توسط نرم افزارهای دیگر را به الگوهای کاغذی تبدیل کند. این الگوها برای ساخت اشیاء سه بعدی از جمله مدل های کارتنی، مجسمه ها، انواع هنرها و... استفاده می شوند.

- ویرایش الگوها: شما می توانید الگوهای تولید شده را ویرایش کنید. این شامل تغییر اندازه، تنظیم محل قطعات، اضافه کردن جزئیات و تنظیم پیچیدگی مدل ها است.

- چاپ و ساخت : Pepakura Designer امکان چاپ الگوهای تبدیل شده را فراهم می کند. شما می توانید این الگوها را روی کاغذ چاپ کنید و سپس آن ها را برش داده، تا کارتن های مخصوص ساخت اشیاء سه بعدی را بسازید. سپس با تاکید بر خطوط تاشده در الگو، قطعات را به هم متصل کرده و مدل سه بعدی را ایجاد کنید.

- شبکه بندی و تراشه بندی : شما می توانید الگوها را به شکل یک شبکه مشخص تراشه بندی کنید. این کار باعث تسهیل فرآیند برش قطعات و اتصال آن ها به یکدیگر می شود.

- صدور به فرمت های مختلف: علاوه بر قابلیت چاپ، شما می توانید الگوهای تولید شده را به فرمت های مختلفی از جمله PDF، BMP، PNG و... صادر کنید. این قابلیت به شما اجازه می دهد الگوها را به اشتراک بگذارید یا در پروژه های دیجیتالی استفاده کنید.

- تنظیمات پیشرفته: نرم افزار به شما امکان تنظیمات پیشرفته برای بهبود کیفیت چاپ و ساخت اشیاء کاغذی را می دهد. این تنظیمات شامل تنظیمات چاپ، نوع ورق کاغذ، وضوح تصویر و...

- پشتیبانی از قالب های سه بعدی : می تواند از قالب های سه بعدی مختلفی از جمله OBJ، DXF، 3DS و... پشتیبانی کند، که به شما امکان وارد کردن مدل های سه بعدی از نرم افزارهای دیگر را می دهد.

- پشتیبانی از اشتراک گذاری آنلاین: شما می توانید الگوها و پروژه های خود را در جامعه آنلاین Pepakura با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید و از ایده ها و تجربیات دیگران بهره برداری کنید.

در کل، Pepakura Designer یک ابزار قدرتمند برای تبدیل مدل های سه بعدی به اشیاء سه بعدی کاغذی یا کارتنی است و به هنرمندان، مدل سازان، طراحان، و علاقه مندان به ساخت اشیاء سه بعدی اجازه می دهد تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارند.

پسورد فایل :
کپی