آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود و نصب Batch JPEG Rotator 2.77 نرم افزار چرخاندن تصاویر به صورت دسته ای

دانلود Batch JPEG Rotator

Batch JPEG Rotator یک نرم افزار کارآمد برای عکاسان است که می خواهند تصاویر JPEG خود را بدون از دست دادن کیفیت تصویر بچرخانند. فرمت JPEG یکی از فرمت های پرکاربرد برای عکس های دیجیتالی است، زیرا تنوع رنگی و کیفیت تصویر آن بسیار عالی است و نسبت کیفیت به حجم فایل آن بی نظیر است. البته، JPEG از الگوریتم خاصی استفاده می کند که باعث کاهش حجم فایل به صورت قابل توجهی می شود.

 این نرم افزار از یک فناوری جدید برای اجرای چرخش JPEG بدون از دست دادن کیفیت تصویر استفاده می کند. این به این معناست که هر چند بار هم تصاویر را با این ابزار چرخانده باشید، کیفیت تصویر بدون از دست رفتن هر گونه کیفیت باقی خواهد ماند. نرم افزار Batch JPEG Rotator یک ابزار برنامه ریزی است که به شما اجازه می دهد تا یک جا، دسته ای از تصاویر JPEG را در جهت های مختلف (چپ، راست، 180 درجه و...) چرخانده یا برگردانید. این نرم افزار معمولاً برای کاربرانی که با گرفتن عکس ها از دوربین ها و دیگر منابع دیجیتالی مواجه هستند و نیاز دارند تصاویر را به درستی تنظیم کنند، مفید است.


دانلود Batch JPEG Rotator

✅ نام نرم افزارBatch JPEG Rotator❤️ تعداد دانلود63
⭐نسخه نرم افزار2.77🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل10 مگابایت

قابلیت های کلیدی Batch JPEG Rotator


- دسته بندی و انتخاب تصاویر: شما می توانید تصاویر خود را درون نرم افزار بارگذاری کنید و سپس تصاویر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

- چرخش و برگرداندن: نرم افزار به شما اجازه می دهد تا تصاویر را در جهت های مختلف چرخانده یا برگردانید. به عنوان مثال، شما می توانید یک تصویر را به طور عمودی یا افقی بچرخانید و یا آن را 180 درجه برگردانید. دانلود JPEG Lossless Rotator و دانلود DRPU Video Rotator و دانلود Video Rotator از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

- ذخیره تغییرات: پس از اعمال تغییرات مورد نظر، شما می توانید تصاویر جدید را ذخیره کنید و تغییرات را اعمال کنید.

- چرخش دسته ای تصاویر: این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا تصاویر JPEG خود را به صورت دسته ای چرخانید. این به این معناست که شما می توانید تعداد زیادی از تصاویر را همزمان انتخاب کنید و آن ها را با یکبار کلیک یا دستور دسته ای چرخانید.


Batch JPEG Rotator


- تنظیم زاویه دقیق: شما احتمالاً می توانید زاویه دقیقی که می خواهید تصاویر را چرخانید را مشخص کنید. این به شما امکان می دهد تصاویر را به زوایای دلخواه خود چرخانده و تنظیم کنید.

- حفظ کیفیت تصویر: این یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار است. برای عکاسان حفظ کیفیت تصویر بسیار مهم است. با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت دوباره چرخانید.

- سرعت و کارآیی: نرم افزارهای پردازش دسته ای معمولاً به عنوان یکی از سریع ترین روش ها برای انجام عملیات ها شناخته می شوند. احتمالاً "Batch JPEG Rotator" نیز قابلیت هایی دارد که اجرای عملیات چرخش را سریع و کارآمد می کند.

- رابط کاربری ساده: نرم افزارهای موفق باید واسط کاربری ساده و کاربرپسند داشته باشند. احتمالاً "Batch JPEG Rotator" همچنین با یک واسط کاربری آسان و قابل درک ارائه می شود که به شما امکان می دهد به راحتی تصاویر خود را چرخانید.


آموزش نصب و فعال سازی Batch JPEG Rotator


1 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید

2 - محتویات پوشهPatch همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید  و روی فایل Patch کلیک راست کرده و Run as Administrtor کلیک کرده و سپس روی دکمه patch کلیک کنید.

3 - فایل keygen همراه فایل دانلوید را باز کنید ، سپس نرم افزار را باز کنید با اطلاعات فایل keygen نرم افزار را فول کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.

پسورد فایل :
کپی