مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / گرافیک / پلاگین نرم افزارها / دانلود نرم افزار Avenza Geographic Imager 6.3.1 برنامه ویرایش و تبدیل تصاویر جغرافیایی و ماهواره ای

دانلود Geographic Imager برای ویندوز

Avenza Geographic Imager نرم افزاری کاربردی می باشد که با آن می توانید عکس های جغرافیایی خود را به راحتی ویرایش کنید و ظاهری مناسب به آن ها ببخشید. ویرایش تصاویر جغرافیایی با ابزاری که این اپلیکیشن در اختیارتان قرار می دهد مثل آب خوردن انجام می شود. می توانید از ابزار فوتوشاپ نیز در کنار ابزاری که این برنامه در اختیارتان قرار می دهد استفاده کنید. ویژگی هایی مثل نقاط شفاف، فیلترها، ویرایش کردن پیکسل ها، و تنظیم کردن روشنایی و ... نیز پشتیبانی م یشود. این اپلیکیشن از فرمت هایی مثل GeoTIFF, MrSID, NITF, PCI و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.

می توانید فرمت هایی نظیر Esri GRID, BIL, USGS DEM را نیز وارد برنماه نمایید. این اپلیکیشن از عمق تصاویر شما با خبر است. می توانید نقاط کنترلی دلخواه خود را به تصاویرتان اضافه کنید تا بر اساس آن عکس هایتان را ویرایش نمایید. مشاهده ارورها و اصلاح آن ها نیز امکان پذیر است. می توانید نقشه های ماهواره ای دقیقی را با این برنامه طراحی کنید. مختصات دلخواه خود را تعریف کنید و از آن ها در مواقع دلخواه استافده نمایید. با Avenza Geographic Imager می توانید عکس هایتان را به چند بخش کوچکتر تقسیم کنید. امکان تعیین کردن سایز، یا تعداد عکس های کوچکی که می خواهید تولید کنید قابل تنظیم می باشد.

ویژگی های نرم افزار Avenza Geographic Imager :


- کنترل کردن پویای DEM shading

- خروجی گرفتن، و به اشتراک گذاشتن با فرمت های مختلف

- نیاز به فوتوشاپ cs6/2020/2021

- تکه تکه کردن عکس ها به بخش های مساوی کوچکتر

- درک عمق تصاویر

- اضافه کردن نقاط کنترلی

- فیلتر گذاری، و شفاف کردن عکس ها

تصاویری از محیط نرم افزار Avenza Geographic Imager :

دانلود Geographic Imager برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 268 مگابایت
   (3.4/5)

Operating System
Windows 7 / 8 / 10 (compatible with 64-bit versions)
Adobe Photoshop CS6 / CC 2015 / CC 2015.5 / CC 2017 (all including 64-bit)
4GB RAM (8 GB or higher recommended)
300MB of available hard-disk space for installation

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت