دانلود رایگان / گرافیک / پلاگین نرم افزارها

دانلود Waves 10 برای ویندوز

Waves 11 Complete  این پلاگین که از سیستم های 64 بیتی نیز پشتیبانی می کند در ورژن جدید خود عملیات اسکن و لود را سریع تر انجام می دهد و بعد تازه ای به روی قدرت عملکرد پلاگین باز می کند. از reverb, فشرده سازی, کاهش نویز, و EQ تا modeled analog hardware, surround و post production tools, artist signature این مجموعه هر آن چه که نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار می دهد. در بروزرسانی جدید برنامه Bass Fingers به شکل یک پلاگین جداگانه ارائه شده است.
باگی که سبب می شد چندین پلاگین waves مانند Waves Tune Real-Time, X-FDBK در حال اجرا در اپلیکیشن های SoundGrid صدا ندهند یا سبب قطع شدن سرور SoundGrid شوند برطرف شده است. Electric Grand 80 Piano و Eddie Kramer Drum Channel  اضافه شده اند و دسترسی به تمامی بروزرسانی های این مجموعه از ورژن 9 تا به الان خواهید داشت. بسیاری دیگر از باگ ها به شکل کامل برطرف شده است و خود پلاگین ها نیز بهینه سازی شده اند تا کیفیت بهتری را به شما ارائه کنند. بروزرسانی V10 تنها پلاگین ها را تغییر داده است و اپلیکیشن های Waves مانند StudioRack, SoundGrid Studio, MultiRack, eMotion LV1 همانگونه که قبلا بودند باقی مانده اند.
ادامه مطلب

دانلود Tonstrum TRAVELER برای ویندوز

Tonstrum TRAVELER با دقت بالایی اثر صوتی دوپلر را برای شما شبیه سازی می کند. این اپلیکیشن با رابط کاربری گرافیکی مناسبی که دارد اثر حرکت بر صدا را شبیه سازی می کند. یکی از مثال های رایج اثر دوپلر، زمانی است که یک ماشین با سرعت بالا از کنار شما رد می شود و تغییری در تن صدای آن احساس می کنید. در صورتی که ماشین در حال نزدیک شدن به شما باشد؛ صدای تیزتر و در صورتی که از شما در حال دور شدن باشد؛ صدای بم تری را خواهید شنید.

در این اپلیکیشن می توانید شکل حرکت دلخواه خود را مشخص کنید تا اثر دوپلر؛ در آن مسیر خاص برای شما شبیه سازی شود. علاوه بر این قادر به شخصی سازی کردن محل شنونده خواهید بود. امکان تعیین کردن سرعت منبع صدا؛ طول مسیر، و مدت زمان دوپلر وجود دارد. این اپلیکیشن با مدل های ریاضی دقیق فیزیکی طراحی شده است و دقت بالایی را ارائه می کند. شبیه سازی حرکت مجازی، با حزئیات بالایی انجام می شود. می توانید حلقه های دلخواه خود را به وجود بیاورید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در تمامی سناریوهای احتمالی برای شما کار کند. می توانید فایل صوتی دلخواه خود را وارد برنامه کنید تا اثر دوپلر روی آن شبیه سازی شود. این نرم افزار دارای افکت های صوتی و preset های متنوعی می باشد.

ادامه مطلب

دانلود ToolsToo برای ویندوز

ToolsToo بیش از صد ابزار قدرتمند و در عین حال کاربردی برای گسترش پاورپوینت را در اختیار شما می گذارد. می توانید وزن خط ها، فواصل، فرمت، چرخش، تنظیمات، گوشه های گرد، عرض ستون table ها، و بسیاری دیگر را کنترل کنید. امکان ترازدهی دلخواه، اضافه کردن اشکال، اضافه کردن به گروه، مخفی کردن و نشان دادن اجزاء، تبدیل کردن به هدر، تقسیم کردن و پیوند زدن متن، کپی کردن، ریست کردن motion path  و ... وجود دارد. می توانید عنوان دلخواه خود را برای هر اسلاید انتخاب کنید.

بخش Slide Statistics اطلاعات آماری مختلفی در مورد اسلایدهای شما و مدت زمان تخمینی آن نشان می دهد. می توانید تعداد لغات، کاراکترها، پاراگرف ها و بسیاری دیگر را در برنامه ببینید. امکان استخراج کردن یادداشت ها در قالب فایل ورد وجود دارد. می توانید اسلایدهای انتخابی تان را به شکل جداگانه خروجی بگیرید. امکان بازیابی Guide ها یا ذخیره سازی آن ها وجود دارد. می توانید انیمیشن ها را حذف یا اضافه کنید. زبان اصلی مورد نظر خود را برای کل فایل کنفرانسی که در اختیار دارید تعیین کنید. کل اسلایدهای انتخاب شده را ریفورمت کنید و به آن ها تم دلخواه دهید. این نرم افزار ابزار کاربردی گوناگونی دارد که می تواند ساعت ها سر و کار زدن و وقت تلف کردن شما را کاهش دهد. دانلود Okdo PowerPoint Merger و دانلود Office Timeline از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

ادامه مطلب

دانلود Tree Style Tab برای ویندوز

Tree Style Tab یک Firefox extension می باشد که tab bar ای با استایل درختی به ارمغان می آورد. این نوع نمایش درختی را برای فولدرهای ویندوزتان مشاهده کرده اید. تب های جدیدی که از داخل وب سایت ها باز می کنید به شکل خودکار به تب مادر آن ها متصل می گردد. اگر تعداد زیادی از tab ها را مدام باز نگه می دارید، این ویژگی به کارتان می آید چرا که می توانید رابطه بین tab ها را به راحتی مشاهده کنید. امکان collapse و expand کردن زیرشاخه ها وجود دارد. زمانی که یک tab را می بندید، آن tab به همراه تمام زیر شاخه هایش بسته می شود. درخت تب ها را می توانید در سمت راست فایرفاکس مشاهده کنید. تب های عمودی را می توان به شکل اتوماتیک پنهان کرد یا به نمایش گذاشت. امکان باز کردن tab های جدید داخل tab های موجود وجود دارد.

در صورتی که تب جدیدی از وب سایتی که قبلا به آن وارد شده اید باز کنید، آن تب به مجموعه تب اصلی آن وب سایت اضافه می شود. امکان ایجاد کردن لینک های دلخواه بین tab ها وجود دارد. امکان ذخیره کردن و بازیابی درخت تب ها در session ها وجود دارد. drag & drop کردن برای اصلاح ترتیب تب ها امکان پذیر است. این ویژگی را در اپلیکیشن هایی نظیر photoshop و illustrator مشاهده کرده اید. امکان حرکت دادن tab bar وجود دارد. دانلود فایرفاکس فوکوس و دانلود موزیلا فایرفاکس و دانلود فایرفاکس اندروید پست های مرتبط می باشند.

ادامه مطلب

دانلود Office Timeline برای ویندوز

Office Timeline+ افزونه قدرتمندی از پاورپوینت می باشد که هر کس می تواند از آن به راحتی استفاده کند. شما می توانید تایم لاین های خود را بدون هیچ گونه زحمت و قیمتی ایجاد کنید. خود را از حجم عظیم کارها به شکل دستی راحت کنید. آفیس تایملاین به شما امکان ایجاد تایم لاین ها در پاورپوینت را به شکل فوری می دهد. شما می توانید آن ها را تنها با چند کلیک ساده شخصی سازی کنید. presentation های سطح بالا و فوق العاده ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت. نیازی به انجام کارهای پیچیده یا یادگیری ابزار مختلف نیست. شما می توانید استایل دلخواه و مورد نظر خود را برای تایم لاین انتخاب کنید و سپس شروع به استفاده آن با اضافه کردن داده های پروژه خود نمایید.
ادامه مطلب

دانلود Quantifier Pro برای ویندوز

Quantifier Pro  مساحت، وزن، طول، حجم و هزینه های مدل خود را با استفاده از این برنامه با سرعت بالا محاسبه کنید. می توانید مساحت سقف، کف، دیوار ها و بسیاری دیگر را بیابید. سطح مدل های ضخیمی که حجم دارند نیز محاسبه خواهد شد. می توانید حجم کل مدل، یا اجزاء داخل آن را به شکل جداگانه بیابید. با تعیین کردن چگالی برای هر سطح لایه، قادر به محاسبه وزن آن با دقت بالا خواهید بود. چگالی می تواند در واحد طول، سطح یا حجم تعریف شود. طول، ارز و ارتفاع اجزاء مختلف با دقت بالا برای شما به نمایش در می آید. می توانید با تعیین قوانین دلخواه مجموعه هزینه های مدل خود را بیابید. تمامی گزارش ها با جزئیات بالا به نمایش در می آیند و قادر به شخصی سازی آن ها هستید. می توانید در فرمت های html یا csv گزارش های خود را مشاهده کنید. علاوه بر این با microsoft excel قادر به اضافه کردن اطلاعات برای تخمین هزینه ها هستید. این اپلیکیشن از زبان های مختلف و واحدهای پولی گوناگون کشورهای توسعه یافته پشتیبانی می کند. کنترلی کامل بر واحد ها و دقت آن ها در گزارش ها خواهید داشت. می توانید از profile builder استفاده کنید تا کارهای پیشرفته تری انجام دهید. Quantifier Pro رابط کاربری ساده ای دارد که به سرعت می توانید کار کردن با آن را بیاموزید.
ادامه مطلب
گیفت کارت