دانلود رایگان » گرافیک » پلاگین نرم افزارها

دانلود Office Timeline برای ویندوز

Office Timeline+ افزونه قدرتمندی از پاورپوینت می باشد که هر کس می تواند از آن به راحتی استفاده کند. شما می توانید تایم لاین های خود را بدون هیچ گونه زحمت و قیمتی ایجاد کنید. خود را از حجم عظیم کارها به شکل دستی راحت کنید. آفیس تایملاین به شما امکان ایجاد تایم لاین ها در پاورپوینت را به شکل فوری می دهد. شما می توانید آن ها را تنها با چند کلیک ساده شخصی سازی کنید. presentation های سطح بالا و فوق العاده ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت. نیازی به انجام کارهای پیچیده یا یادگیری ابزار مختلف نیست. شما می توانید استایل دلخواه و مورد نظر خود را برای تایم لاین انتخاب کنید و سپس شروع به استفاده آن با اضافه کردن داده های پروژه خود نمایید.
ادامه مطلب

دانلود Kontakt برای ویندوز

Native Instruments Kontakt در این اپلیکیشن می توانید صدای طبل زه دار، سمفونی ارکستر، یا هر چیزی مابین آن ها را پدید آورید. زمانی که نیاز داشته باشید، این نرم افزار مانند یک sampler ساده برای شما کار خواهد کرد، و وقتی که به ابزاری حرفه ای احتیاج پیدا کنید، این برنامه می تواند مانند یک sonic scripting laboratory برای شما عمل کند. Native Instruments Kontakt نسل جدیدی از ویرایشگر های صوتی می باشد که با آلات موسیقی جدید و ویژگی های مختلفی که ارائه می کند می تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برطرف سازد.

شما قادر خواهید بود که قطعات مختلف صوتی را به یک دیگر متصل کنید، لایه های مختلف ایجاد کنید و آن ها را به شکل دلخواه در بیاورید. دو دهه از اولین انتشار این برنامه می گذرد و موتور سازنده صوتی بروزرسانی های متعددی دریافت کرده است. Native Instruments Kontakt اپلیکیشنی مستقل است که برای کار کردن با آن نیاز به دیگر برنامه ای ندارید. افکت های جدید واقع گرایانه تری برای فایل های صوتی اضافه شده است که امکان کار با آن ها وجود دارد. در Native Instruments Kontakt صوت خود را با ابزار on-board ای نظیر wavetable ها شکل خواهید داد.

ادامه مطلب

دانلود Nik Collection برای ویندوز

Nik Collection by DxO یکی از قوی ترین پلاگین های مناسب برای فتوشاپ و Adobe Photoshop Lightroom است. این نرم  افزار مجموعه ای از پلاگین های منحصر به فرد برای طراحی کارهای خلاقانه تر است. ظاهر های جدیدی برای تصاویر خود با یک کلیک ایجاد کنید. اکنون می توانید U point را روی تصاویر RAW اعمال کنید. نقصان های تصویری مانند پیچش، lens softness، ابیراهی کروماتیک و ... را به سادگی اصلاح کنید. این نرم افزار مجموعه بزرگی را در اختیار شما قرار میدهد که از آن ها می توانید در تصاویر رنگی خود استفاده کنید. ساخت تصاویر خیره کننده HDR با مجموعه ای گسترده و هوشمندانه از preset ها و تنظیمات، اصلاح های اپتیکی هوشمندانه از دیگر ویژگی های این برنامه است. Nik Collection by DxO بیش از 40 هزار ترکیبمختلف دوربین ها و لنز ها را بررسی کرده است تا الگوریتمی بسیار پیشرفته برای اصلاح نقصان های اپتیکی تصویری تولید کند. در صورتی که تصاویر شما مات شده اند و شفافیت کافی ندارند، با این برنامه می توانید اینگونه مشکلات را به سادگی اصلاح کنید. این ویژگی های منحصر به فرد تک تک جزئیات موجود در تصاویر RAW ی شما را اصلاح می کنند. شما قادر به کار کردن با تصاویر سیاه و سفید نیز خواهید بود.
ادامه مطلب

دانلود Intelligent Editing PerfectIt Pro برای ویندوز

Intelligent Editing PerfectIt Pro نرم افزاری حرفه ای برای بازنگری و تصحیح مقاله ها می باشد. با این اپلیکیشن اسناد بهتری را می توانید به مجلات ارسال کنید. این اپلیکیشن یکی از نرم افزار های محبوب بین مصححان حرفه ای می ابشد. این اپلیکیشن در 72 کشور جهان از سال 2009 مورد استفاده قرار گرفته است. می توانید میزان انسجام متن را در این برنامه بررسی کنید. علاوه بر این می توانید قوانین دلخواه خود را برای استایل نوشته ها تنظیم کنید تا بر اساس آن ها متن بررسی شود. این نرم افزار قادر به پیدا کردن مخفف هایی که معنی آن ها در متن تعریف نشده است نیز هست.

این اپلیکیشن را می توانید برای استایل خانه شخصی سازی کنید. Intelligent Editing PerfectIt Pro با تمامی اسناد سازگار است و انگلیسی به شکل کامل پشتیبانی می کند. این نرم افزار مدت زمانی که برای اصلاح متن ها لازم است بگذارید را کاهش می دهد. دیگر نیازی به اتلاف وقت برای مسائل بی اهمیت نیست. این نرم افزار خطاهای موجود در متن را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد. با Intelligent Editing PerfectIt Pro می توانید کاریکنید که متن هایتان شانس بهتری برای پذیرفته شدن در ژورنال ها را داشته باشند. این اپلیکیشن به شما کمک می کند برند و استایل خاص نوشته های خود را طراحی و ارائه نمایید.

ادامه مطلب

دانلود WordRake برای اندروید

WordRake نرم افزاری بی نظیر و حرفه ای برای خلاصه نویسی می باشد. این اپلیکیشن با استایلی مشابه بخش edit نرم افزار word، ویرایش های مختلفی را به شما پیشنهاد می کند و کار خلاصه نویسیتان را آسان می سازد. این پلاگین به گونه ای طراحی شده است که جملات ضائد را حذف می کند و خلاصه ای شفاف و مناسب را به جای می گذارد. اگر مشغول مقاله نویسی هستید یا با شرکت های انگلیسی زبان تبادل اطلاعات دارید، WordRake به شما کمک می کند متنی واضح و مناسب بنویسید. این اپلیکیشن کلماتی که بسیار توصیفی و اضافه هستند را شناسایی و حذف می کند. قید ها و صفات به شکل مناسبی اصلاخ می گردند. خطاهای معمول نوشتاری حذف می شوند.

این پلاگین حتی قادر است گرامر پیچیده و نامناسب متن های شما را شناسایی کند و با حذف آن ها، متنی روان به جای بگذارد. این پلاگین برای افرادی مناسب است که می خواهند کاری حرفه ای اما در عین حال واضح و شفاف را ارائه کنند. اگر متنی طولانی در اختیار دارید و می خواهید آن را در فضایی اندک جای دهید، WordRake به کارتان می آید. می توانید تغییرات پیشنهاد شده توسط این اپلیکیشن را رد کنید یا بپذیرید. WordRake با نسخه های جدید word سازگار است و هم روی سیستم های 32 و هم 64 بیتی اجرا می شود.

ادامه مطلب

دانلود Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle برای ویندوز

Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle یکی از بهترین مجموعه پلاگین ها برای adobe illustrator می باشد که با استفاده از ان می توانید ویژگی های کاربردی ای به برنامه خود اضافه کنید و کارهایتان را آسان تر نمایید. این نرم افزار از ویژگی هایی نظیر شورت کات، ذخیره سازی خودکار و پشتیبان گیری با یادآوری آن به کاربر، تغییر دادن زوایا و نمایش راهنما برای این منظور، تغییر دادن فاصله و ترازبندی کاملا دقیق با امکان انتخاب مکان های دلخواه، پیدا کردن اشیاء و تغییر دادن آن ها با اشیاء دلخواه، رسم سریع و آسان، ایجاد مسیر دقیق و بدون خطا، ایجاد کردن شکل های متقارن به شکل فوری، برش زدن تصاویر، رنگ زدن آنی، ویرایش کردن عکس، ایجاد کردن اثر stipple زنده، پاک سازی اسناد، ویرایش کردن و اندازه گیری، ایجاد اشیاء تصادفی، تغییر دادن اشکال به شکل خودکار و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.
 این نرم افزار قادر به تکرار کردن texture ها و پهن کردن آن ها می باشد. می توانید texture های انتخابی خود را وارد کنید و وسعت آن ها را افزایش دهید. علاوه بر این می توانید به شکل سریع و آسان روی opacity mask قلم مو بکشید و texture هایتان را با سرعت بالا مدیریت نمایید. Astute Graphics Plug-ins Elite Bundle جدیدترین پلاگین های موجود در عرصه طراحی های گرافیکی را در اختیار شما قرار می دهد که برای کار کردن با آن ها نیازی به آموزش قبلی نخواهید داشت. توجه داشته باشید این برنامه نیاز به Adobe Illustrator 2023 دارد.

ادامه مطلب
گیفت کارت