پلاگین نرم افزارها

پلاگین روتوش عکس برای فتوشاپ RA Beauty Retouch Panel 3.2

تاریخ : 26 خرداد 1397
توسط : aliq
بازدید : 615

روتوش حرفه ای عکس ها RA Beauty Retouch Panel

پلاگین RA Beauty Retouch Panel یک ابزار کاربردی و گسترش دهنده برای نرم افزار قدرت مند فتوشاپ می باشد. این پلاگین ها با توجه به زمینه کاربردی خودشان می توانند ابزار های مختلفی را به محیط کاربری فتوشاپ بیاورند. این پلاگین اضافه شده به برنامه می تواند برای زمینه روتوش تصاویر به کمک شما بیاید. شاید بار ها برای شما پیش امده که در عکس هایتان مورد بوده که می خواهید آنرا خذف کنید این مورد می توانید بروی صورت سوژه شما باشد یا موارد دیگر ، شما به کمک ابزار هایی که در پنل این پلاگین در فتوشاپ ایجاد می شود می توانید تا نتیجه ای را که می خواهید به دست اورید. این پلاگین ی پنل حرفه ای از ابزار ها را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید به صورت رایگان و نامحدود از آن استفاده کنید. نسخه ای که در این پست اماده شده است برای فتوشاپ های نسخه cs6  و 2018 می باشد که شما می توانید از ان برای کار های خود استفاده کنید.

ادامه مطلب

پلاگین ساخت آبجکت های سه بعدی در افتر افکت Video Copilot Element 3D 2.2.2 Build 2160

تاریخ : 24 خرداد 1397
توسط : nreern
بازدید : 220

دانلود Video Copilot Element 3D برای ویندوز

Video Copilot Element 3D پلاگینی بی نظیر می باشد که با استفاده از آن می توانید انواع آبجکت های سه بعدی را با کیفیت بسیار بالا در افتر افکت ایجاد کنید. از توانایی های این برنامه می توان به ایجاد Wireframe و سایه، ایجاد اشیاء شفاف و یا مات و ... اشاره کرد. از این پلاگین در ساخت برنامه های تلویزیونی نیز استفاده می شود! شما می توانید انواع Texture ها را با فرمت هایی نظیر PNG, JPG, HDR, EXR به آبجکت خود اضافه نمایید و رندر سه بعدی بگیرید. از فایل های C4D و OBJ پشتیبانی می شود. Video Copilot Element 3D دارای رابط کاربری ساده ای است و کار کردن با آن با سرعت بالایی صورت می گیرد. شما می توانید انیمیشن های پیچیده ای را با کمک این نرم افزار ایجاد کنید. آبجکت های ایجاد شده توسط این پلاگین می توانند واقع گرایانه مناسب برای فیلم ها، یا فانتزی برای انیمیشن های جدید باشند. از نمونه های از پیش تعریف شده این پلاگین به منظور سهولت و تسریع انجام کار های خود استفاده کنید. از دیگر فرمت های تصویری پشتیبانی شده می توان به HDR و EXR و DDS اشاره کرد. لایه های افتر افکت را می توانید تا 32bpc استفاده کنید.

ادامه مطلب

پلاگین اصلاح موی سر و صورت برای مایا JoeAlter Shave and a Haircut for Maya 2016-2018 9.6 v7

تاریخ : 21 خرداد 1397
توسط : aliq
بازدید : 200
JoeAlter Shave and a Haircut for Maya - پلاگین اصلاح موی سر و صورت برای مایا
پلاگین JoeAlter Shave and a Haircut for Maya یک ابزار توسعه برای برنامه محبوب و حرفه ای مایا به حساب می اید که برای نسخه های 2016 تا 2018 این برنامه منتشر شده است . شما به که این برنامه امکان اصلاح موی سر وصورت کارکتر های خود را دارید. علاوه بر اصلاح موی سر و صورت کارکتر های خود که این کارکتر می تواند انسان باشد یا حیوان ، شما امکان اضافه کردن ریش ، مو و... را دارید و با این کار احساسات مختلف را به کارکتر منتقل کنید. این برنامه از الگو های مختلف برای این کار استفاده میکند و شما می توانید هر نوع تغییر را در کارکتر خود ایجاد کنید.شما می توایند استایل های مختلف را با هم بروی کارکتر خود ترکیب کنید و به نتیجه مورد نظر خودتان برسید. امکان ترکیب کردن ماژول های Maya Fur و Maya Hair به شما این امکان را می دهد تا با بهره گیری از این ترکیب سازی بتوانید بهترین شبیه سازی را داشته باشید امکان اضافه کردن سایه به قسمت هایی که آن را ویرایش میکنید نیز فراهم شده است. در اخر نیز شما می توانید تا برای بازبینی طرح نهایی تان از ابزار های نمایش استفاده کنید.
ادامه مطلب