تبلیغ
» » پلاگین نرم افزارها

پلاگین افکت گذاری فتوشاپ برای ویندوز Flaming Pear Flexify 2.92

تاریخ : 22 مهر 1397
توسط : nreern
بازدید : 125

دانلود Flaming Pear Flexify برای ویندوز

Flaming Pear Flexify پلاگینی فوق العاده است که با آن می توانید تصاویر خود را به شکل اورگامی در بیاورید و یا کاری کنید که عکستان به شکلی در بیاید که انگار از سطح یک کره بازتاب می شود. البته قدرت این پلاگین تنها به این ویژگی ها محدد نمی گردد. شما می توانید عکس هایتان را به شکل دلخواهی پیچ و تاب دهید و اشکال جدیدی بسازید. انواع لنز ها را شبیه سازی کنید و عکس های سه بعدی پانورما ایجاد نمایید. امکان شارپ کردن عکس ها نیز وجود دارد. برای استفاده از پلاگین Flaming Pear Flexify ابتدا آن را دانلود کنید و از حالت زیپ خارج نمایید.

یک فولدر در سیستم خود دارید که دارای یکی از این سه نام است: PhotoshopPlugins، یا PhotoshopPlug-Ins، یا PhotoshopPlug-InsFilters. آن را بیابید و سپس فایلی که آنزیپ کرده اید را در آدرس "?:/Program Files/Adobe Photoshop CS ?/Plug-Ins" ذخیره کنید. فوتوشاپ خود را ببندید و دوباره آن را باز کنید. حالا می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. یک عکس دلخواه را باز کنید، و سپس از منوی فتوشاپ پلاگین این برنامه را بیابید و از فیلتر های دلخواه استفاده نمایید. عکس های تا 30 هزار پیکسل مربع تحت پوشش این پلاگین قرار دارند.

ادامه مطلب

CValley FILTERiT 5.0.4 پلاگین افکت گذاری Adobe Illustrator

تاریخ : 22 مهر 1397
توسط : nreern
بازدید : 210

دانلود CValley FILTERiT برای ویندوز

CValley FILTERiT پلاگینی قدرتمند برای کاربر ادوبی ایلاستریتور با افکت هایی منحصر به فرد است. این نرم افزار ذهن خلاق شما را به خوبی شبیه سازی می کند و آن را در دنیای خارجی پیاده سازی می کند. شما می توانید ر عرض چند ثانیه، تصاویر بسیار پیچیده ای را پدید بیاورید. با ویژگی های ساده ای که این برنامه در اختیارتان قرار می دهد تقریبا هر کاری که بخواهید را می توانید پیاده سازی کنید. در Metabrush tool آن path ای که انتخاب کرده اید به شکل placed element استفاده می شود. اما در Live symbol path، Symbol های انتخاب شده در ایلوستریتور به شکل placed element استفاده می شوند.

در زیرمنوی این برنامه می توانید path های سه بعدی زنده پدید آورید. برخلاف ورژن قبلی برنامه که چند منوی مختلف وجود داشت اکنون تمامی منوها در یک پنل قرار گرفته است و نامش به Live 3d path تغییر کرده است. استایل های مختلف را در این منو می توان انتخاب کرد. چرخش به شکل سه بعدی، ایجاد قاب نئونی همراه با حالت های مختلف برای آن از جمله ویژگی هایی است که در اختیارتان قرار می گیرد. در این ورژن از برنامه explosion می توانند شفافیت رو به بیرون یا درونی یا تصادفی داشته باشند.

ادامه مطلب

پلاگین ادوبی ایلوستریتر برای ویندوز CValley Xtream Path 2.0.4

تاریخ : 18 مهر 1397
توسط : nreern
بازدید : 315

دانلود CValley Xtream Path برای ویندوز

CValley Xtream Path پلاگینی برای کار کردن بر روی Path ها می باشد. با کمک این نرم افزار شما کارهای زیادی را با Path ها می توانید انجام دهید، آن ها را بکشید، بلند کنید و به شکل دلخواه در آورید. دیگر محدود به نقاط برای ویرایش مسیر ها نخواهید بود. این برنامه به شما این امکان را می دهد که هر بخش از مسیر را بگیرید و بکشید و آن را به شکل دلخواه در بیاورید. با CValley Xtream Path کارها به شکل بسیار انعطاف پذیرتری برایتان صورت می گیرد. Blowing Effect برای به نمایش در آوردن سرعت، ذوب شدن، لرزش و بسیاری دیگر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

در صورتی که افکت Smart Rounding را به یک متن اضافه کنید، تغییرات صورت گرفته به شکلی خواهید بود که انگار فونتی جدید را بدست آورده اید. دیگر نیازی نیست که خطهای بیرونی را به شکل دستی رسم کنید. حتی اگر حجم زیادی از متن را در اختیار داشته باشید، این برنامه در یک چشم بهم زدن این افکت را به آن اضافه می کند. Live Blurred Path لبه آبجکت انتخاب شده را مات می کند تا با پس زمینه ترکیب شود. مکان و جهت ماتی را می توان تغییر داد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه نیاز به Adobe Illustrator CC – CC 2018 دارید.

ادامه مطلب

ایجاد قطعات موسیقی برای ویندوز Native Instruments Kontakt 6 v6.0.2

تاریخ : 17 مهر 1397
توسط : nreern
بازدید : 650

دانلود Kontakt برای ویندوز

Native Instruments Kontakt در این اپلیکیشن می توانید صدای طبل زه دار، سمفونی ارکستر، یا هر چیزی مابین آن ها را پدید آورید. زمانی که نیاز داشته باشید، این نرم افزار مانند یک sampler ساده برای شما کار خواهد کرد، و وقتی که به ابزاری حرفه ای احتیاج پیدا کنید، این برنامه می تواند مانند یک sonic scripting laboratory برای شما عمل کند. Native Instruments Kontakt نسل جدیدی از ویرایشگر های صوتی می باشد که با آلات موسیقی جدید و ویژگی های مختلفی که ارائه می کند می تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برطرف سازد.

شما قادر خواهید بود که قطعات مختلف صوتی را به یک دیگر متصل کنید، لایه های مختلف ایجاد کنید و آن ها را به شکل دلخواه در بیاورید. دو دهه از اولین انتشار این برنامه می گذرد و موتور سازنده صوتی بروزرسانی های متعددی دریافت کرده است. Native Instruments Kontakt اپلیکیشنی مستقل است که برای کار کردن با آن نیاز به دیگر برنامه ای ندارید. افکت های جدید واقع گرایانه تری برای فایل های صوتی اضافه شده است که امکان کار با آن ها وجود دارد. در Native Instruments Kontakt صوت خود را با ابزار on-board ای نظیر wavetable ها شکل خواهید داد.

ادامه مطلب

پلاگین Golaem Crowd 6.3.5 for Maya ساخت جمعیت در مایا

تاریخ : 14 مهر 1397
توسط : nreern
بازدید : 370

دانلود Golaem Crowd برای ویندوز

Golaem Crowd اپلیکیشنی مناسب برای مایا است که با آن می توانید گروه های پرجمعت ایجاد کنید، تعداد این کاراکتر ها می تواند به هزاران نفر برسد. در این برنامه با کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب خواهید رسید. با وجود این که الگوریتم این برنامه بر هوش مصنوعی تکیه دارد، همیشه طراحان می توانند نتایج نهایی را خود تعیین کنند. در این اپلیکیشن رفتار کاراکترها و تفاوت بصری آن ها را می توان تعیین نمود تا نتیجه واقع گرایانه تر شود. به جای این که لازم باشد کارهای تکراری را با دست انجام دهید، به این نرم افزار این امکان را دهید که با هوش مصنوعی، کارها را برایتان انجام دهد.

مجموعه ای از مدل های آماده و از پیش تعریف شده نیز در کتابخانه این برنامه وجود دارد. حتی برای ایجاد انیمیشن و حرکت برای کاراکترها می توانید از افکت های پیش فرض برنامه استفاده نمایید. این حرکات برای مبارزات قرون وسطایی، استادیوم ها یا خیابان های شهری توسعه یافته اند. از کاراکترهای شخصی خود نیز می توانید استفاده نمایید. به هر نوع کاراکتری می توان حرکت بخشید، اسب ها، انسان ها، حشرات، ربات ها، دوچرخه و ... تحت پوشش این برنامه قرار دارند.

ادامه مطلب

پلاگین های بصری سه بعدی FXhome Ignite Pro 3.1.8110.10801

تاریخ : 06 مهر 1397
توسط : nreern
بازدید : 195

دانلود FXhome Ignite Pro برای ویندوز

FXhome Ignite Pro نرم افزاری می باشد که به شما بیش از 150 پلاگین ضروری را ارائه می کند. شما می توانید بیش از 550 افکت بصری فوق العاده را مشاهده نمایید و از فیلتر های 360 درجه با استاندارد های صنعتی استفاده کنید. هیچ محدودیتی در استفاده از این ابزار وجود ندارد، تا هر زمان که بخواهید می توانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید. محتوای خود را با فیلتر های فوق العاده این برنامه زنده نمایید. این برنامه به شکل خاص برای ویدیو های 360 درجه ای توسعه داده شده است. شما می توانید از نمایش دهنده 360 درجه ای این نرم افزار استفاده کنید و با افکت هایی که اضافه کرده اید از هر جهتی تعامل داشته باشید. قدرت نور پردازی از تمامی جهات را تجربه کنید.

شما می توانید در بخش های دلخواه درخشش ایجاد کنید یا سایه بیافکنید. آیا دوربین 360 درجه ای در اختیار ندارید؟ مشکلی نیست، این نرم افزار قادر است هر تصویر استاندارد Fisheye ای را به عکس های پانورامیک خیره کننده تبدیل سازد. آیا می خواهید بر روی بخش خاصی از مدیای خود فوکوس کنید؟ با مات کردن پس زمینه در 360 درجه، این امکان برای شما فراهم شده است.

ادامه مطلب
jadval
tank