آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود تلگرام طلایی – Telegram Talaeii v1.0.1 برای اندروید

تلگرام طلایی برای اندروید Gold Telegram

لینک های دانلود به دستور کمیته مصادیق مجرمانه حذف گردید

تلگرام طلایی نسخه غیر رسمی پیام رسان محبوب تلگرام میباشد که به صورت رایگان به همره یک سری از ویژگی های مختلف منتشر شده است. شما به کمک تلگرام طلایی همانند نسخه اصلی امکان اتصال به تلگرام را دارید شما در این نسخه امکان شخصی سازی محیط برنامه از جمله امکان عوض کردن فونت، عوض کردن رنگ قالب و تم و ... را دارید .یکی دیگر از بهترین قابلیت های این برنامه که در نسخه اصلی تلگرام وجود ندارد، بودن تب برای دسته بندی پیام ها به قسمت های مختلف بر اساس چت های شخصی ، رباط ها ، کانال ها و گروه ها می باشد .

شما در این برنامه می توانید وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن اشخاص هم چنین تغییراتی که در پروفایل شان ایجاد می شود را متوجه بشوید.این نسخه از تلگرام از زبان شیرین پارسی پشتیبانی میکند و شما می توانید تاریخ را به صورت شمسی در این برنامه تنظیم کنید .در این نسخه شما می توانید به گروه هایی که آن را ترک کرده اید برگردید.اگر به دنبال مخاطب خاصی بر اساس شماره و یا ادی هستید این امکان در این برنامه گنجانده شده است. یکی از نقص هایی که در نسخه اصلی تلگرام وجود داشت نبود دانلود منیجر برای فایل ها بود که این نقص در این نسخه گنجانده شده است و شما می توانید با خیال راحت دانلود فایل هایتان را به کمک دانلود منیجر اختصاصی تلگرام طلایی مدیریت کنید.

قابلیت های کلیدی برنامه تلگرام طلایی

 

 - امکان تب بندی پیام ها براساس کانال ، گروه ، ربات ها و پیام ها شخصی

- امکان بازگشت به گروه های حذف شده

- امکان شخصی سازی فونت و محیط کاربری برنامه

- پشتیبانی از زبان پارسی

- امکان جستجو مخاطب بر اساس ایدی و یا شماره

- امکان مشاهده وضعیت کاربران بر اساس انلاین و یا افلاین بودن

- نمایش تغییرات پروقایل کاربران

- وجود مدیریت دانلود اختصاصی

- و....

 

تصاویری از محیط برنامه تلگرام طلایی :

 

 تلگرام طلایی برای اندروید Gold Telegram  تلگرام طلایی برای اندروید Gold Telegram  تلگرام طلایی برای اندروید Gold Telegram  تلگرام طلایی برای اندروید Gold Telegram


لیست دانلود

لینک های دانلود به دستور کمیته مصادیق مجرمانه حذف گردید 

  حجم فایل: 26 مگابایت
   (4.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت