آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » مدیریت دانلود » دانلود نرم افزار Gihosoft TubeGet Pro 9.2.72 برنامه دانلود از یوتیوب برای ویندوز

دانلود Gihosoft TubeGet Pro برای ویندوز

Gihosoft TubeGet Pro نرم افزاری اختصاصی برای دانلود کلیپ های یوتوب و ذخیره کردن آن ها با فرمت اصلیشان می باشد. البته این برنامه قادر است صدا یا موزیک را از فایل های ویدیویی شما استخراج کند و با فرمت mp3 آن را در اختیار شما قرار دهد. این اپلیکیشن زمانی به کارتان می آید که می خواهید فایل های خود را به شکل آفلاین تماشا کنید. این اپلیکیشن از دیگر وب سایت ها نیز پشتیبانی می کند. به عنوان مثال قادر به دانلود فایل ها از netflix و vimeo نیز هستید. بیش از 100 وب سایت پشتیبانی می شود. می توانید کل پلی لیست را یکجا دانلود کنید. زیرنویس ها و ویدیوهای گنجانده شده در کلیپ یوتوب شما نیز دانلود می شوند. سرعت تبدیل فایل های ویدیویی به فایل های صوتی بسیار بالاست. با یک کلیک می توانید ویدیوهای یوتوب خود را به فرمت مناسب آیفون و اندروید تبدیل نمایید.

Gihosoft TubeGet Pro سرعت دانلود شما افزایش می دهد. می توانید رزولوشن، نحوه encoding فایل، bit rate، سایز و سایر اطلاعات را نیز تنظیم کنید و سپس اقدام به دانلود کنید. اگر ویدیوی یوتوب شما بلند است، می توانید این اپلیکیشن را به گونه ای تنظیم کنید که چند کلیپ را به شکل همزمان دانلود کند. Gihosoft TubeGet Pro مصرف بالایی از منابع سیستمی شما نخواهد داشت.


دانلود Gihosoft TubeGet

✅ نام نرم افزارGihosoft TubeGet❤️ تعداد دانلود2603
⭐نسخه نرم افزار9.2.72🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل101 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Gihosoft TubeGet Pro:


- ذخیره سازی و اشتراک گذاری ویدیوها

- شخصی سازی فرمت خروجی

- استخراج موزیک از فایل های ویدیویی

- پشتیبانی از 100 وب سایت آنلاین

- رابط کاربری دوستانه

- تبدیل کردن فایل ها به فرمت مناسب اندروید و آیفون

- تنظیم کردن میزان کیفیت ویدیوی خروجی

- دانلود همزمان چند ویدیو

تصاویری از محیط نرم افزار Gihosoft TubeGet Pro:

دانلود Gihosoft TubeGet Pro برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی