آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » شبکه » دانلود Veeam Backup & Replication 12.1.0.2131 پشتیبان گیری از سیستم های مجازی شبکه

دانلود Veeam Backup & Replication برای ویندوز

Veeam Backup & Replication نرم افزاری قدرتمند برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات می‌باشد که ابزار مختلفی را در اختیار شما قرر می دهد. با کمک این برنامه می توانید برای خود پشتیبان های مختلفی در فضای ابری ایجاد نمایید. این برنامه برای بازیابی اطلاعات دیتابیس oracle بهینه سازی شده است و سرعت بسیار بالایی را در این زمینه به نمایش میگذارد. این نرم افزار با به نمایش گذاشتن پشتیبان گیری VM توانایی های منحصر به فردی را نشان می دهد. 96% از ریکاوری های این برنامه از بین RTO SLAs می باشد.83% کاربران فعلی برنامه عقیده دارند که این نرم افزار محیطی مناسب تر و قدرتمند تر برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را در اختیار آن ها قرار داده است. با وجود WAN acceleration داده های شما پنجاه برابر سریع تر از حالت معمول کپی گرفته می شوند.

این نرم افزار داده های پشتیبان گرفته شده را به شدت فشرده می کند تا حجم کمتری اشغال نمایند، با این حال به کیفیت داده های شما آسیبی نخواهد زد. هر بار بعد از این که از اطلاعات شما فایل های پشتیبان تهیه شد این برنامه با تست کردن قابلیت ریکاوری آن ها، کیفیتشان را می سنجد و امکان بروز خطا و اشکال را به حداقل می رساند. Veeam Backup & Replication ابزاری مناسب برای پشتیبان گیری از Microsoft ExchangeENHANCED, SharePointENHANCED و Active DirectoryENHANCED می باشد.


دانلود Veeam Backup & Replication

✅ نام نرم افزارVeeam Backup & Replication❤️ تعداد دانلود5710
⭐نسخه نرم افزار12.1.0.2131🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل7.7 گیگابایت

ویژگی های نرم افزار Veeam Backup & Replication


- رابط کاربری مناسب
- سرعت بالای پشتیبان گیری
- تست قابلیت ریکاوری پشتیبان ها
- پشتیبان گیری امن ابری
- مناسب برای دیتابیس های مختلف
- بدون محدودیت های اضافی در عملیات پشتیبان گیری

- نصب فقط در سیستم های 64 بیتی

 

تصاویری از محیط نرم افزار Veeam Backup & Replication :

 

دانلود Veeam Backup & Replication برای ویندوز

 

سیستم قابل نصب نرم افزار :

 OS:Microsoft Windows Server 2008 SP2 / 2008 R2 SP1 / 2012 R2 / 2016 / 2019 / 2022, Windows 10 1903 / Windows 8.1 / Windows 7 SP1 / Windows 11
CPU:x86-64 processor (4 cores recommended).
Memory:4 GB RAM plus 500 MB RAM for each concurrent job. Memory consumption varies according to number of VMs in the job, size of VM metadata, size of production infrastructure, etc.Additionally, for users with tape installations (for file to tape jobs processing more than 1,000,000 files)
Disk Space:15 GB* for product installation and 4.5 GB for Microsoft .NET Framework 4.6 installation. 10 GB per 100 VM for guest file system catalog folder (persistent data). Additional free disk space for Instant VM Recovery cache folder (non-persistent data, at least 10 GB recommended).

- 64 بیتی فقط نصب می شود.

پسورد فایل :
کپی