زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود کارتون و انیمیشن / دانلود انیمیشن سینمایی یخ زده 2 ( فروزن 2 ) با دوبله فارسی و زیرنویس Frozen II

دانلود Frozen II

Frozen II فروزن 2 انیمیشنی سه بعدی محصول آمریکا در سال 2019 است که توسط Chris Buck کارگردانی شده است. یخ زده 2 سه سال بعد از وقایع اولین فیلم رخ می دهد. داستان فروزن از آنجایی شروع می شود که آگنار پادشاه آرندلا به فرزندانش السا و آنا از پدربزرگشان پادشاه رونارد می گوید. فروزن 2 رونارد با ساختن سدی در سرزمین همسایه نورثولدرا با آن ها پیمان صلح می بندد. با این حال بنا به دلایلی بین آن ها جنگ می شود که سبب کشته شدن رونارد می شود. این نبرد سبب خشمگین شدن ارواح عناصر آب، آتش، زمین، و هوا و جنگل می شود. ارواح ناپدید می شوند و مهی در جنگل Enchanted به وجود می آید که هرکسی در آن را گرفتار می کند.

Frozen II فروزن 2 آگنار جوان هم که در آنجا گرفتار شده است توسط فردی ناشناس نجات داده می شود. سه سال بعد از مراسم تاج گذاری، السا آمدن پاییز را با آنا، اولاف، کریستوف و اسون جشن می گیرد. در این بین السا صدایی اسرار آمیز می شوند و آن را دنبال می کند و به شکل غیر عمدی سبب بیدار شدن ارواح عناصر می شود که سبب هرج و مرج در آرندلا می گردد. مردم فرار می کنند. پابی و کلونی ترول ها با آمدن به آرندلا و با خبر شدن از حقیقت گذشته آن تصمیم می گیرند که همه چیز را به حالت اول بر گردانند. السا، آنا، اولاف و کریستوف و اسون به جنگل Enchanted می روند و صدای اسرار آمیز را دنبال می کنند. پس از گذشتن از مه، روح باد در غالب گردباد ظاهر می شود و همه را به سویی پرت می کند. السا سعی می کند با مجموعه ای از یخ ها گردباد را کنترل کند. دانلود انیمیشن Olaf's Frozen Adventure و دانلود انیمیشن کوتاه فروزن فیور و دانلود انیمیشن یخ زده دوبله فارسی از سری انیمیشن های فروزن می باشد.

نام انیمیشن : فروزن 2 - Frozen II

ژانر : ماجراجویی، کمدی

سال انتشار فروزن 2 : 2019

زمان : 103 دقیقه

تصاویری از انیمیشن فروزن 2 Frozen II:

 

دانلود Frozen II  دانلود Frozen II

لیست دانلود
برای مشاهده لینک های دانلود تیک من ربات نیستم را بزنید. ( روی مربع خالی کلیک کنید)
  حجم فایل: 1.1 و 1.2 گیگابایت
   (4.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت