آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ساخت انیمیشن های حرفه ای از توالی فریمها | دانلود Dragonframe v5.2.7

ساخت انیمیشن های حرفه ای از توالی فریمها Dragonframe v3.5.7

Dragonframe ابزاری حرفه ای ، پرکاربرد و قدراتمند در زمینه ساخت انیمیشن های Stop Motion می باشد. در انیمیشن های Stop Motion سازنده به طور مثال از یک شی ، عروسک و یا شخصیت عکس می گیرد ، سپس شی یا عروسک را حرکت می دهد و عکس بعدی را می گیرد و به این صورت ادامه می دهد . سپس با قرار دادن تصاویر گرفته شده در این ابزار ایجاد یک انیمیشن می کند. احتملا شما نیز کارتون پت و مت را دیده باشید این انیمیشن نمونه ای بارز از انیمیشن های Stop Motion که توسط این ابزار شاخته شده است.
از Dragonframe در صنعت انیمیشن استاپ‌موشن برای تولید انیمیشن‌های فیلم، تلویزیون، تبلیغات، موزیک ویدیو و غیره استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط شرکت DZED Systems توسعه و عرضه شده است و برای سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک قابل استفاده است.


دانلود Dragonframe

✅ نام نرم افزارDragonframe❤️ تعداد دانلود114432
⭐نسخه نرم افزار5.2.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل114 مگابایت

نرم افزار Dragonframe یک نرم افزار حرفه ای برای کنترل و عملکرد دوربین های انیمیشن استاپ موشن (Stop-Motion) است. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا فرآیند ایجاد انیمیشن استاپ موشن را با کیفیت بالا و کنترل دقیق انجام دهید.

Dragonframe دارای ویژگی ها و ابزارهای متنوعی است که برای خلق انیمیشن استاپ موشن بسیار مفید هستند.


برخی از ویژگی های اصلی Dragonframe 


- کنترل دوربین: Dragonframe با اتصال به دوربین های مختلف، به شما امکان می دهد تا دوربین را به طور کامل کنترل کنید، از جمله تغییر تنظیمات دوربین، تغییر نورپردازی و نمایش زنده تصویر.

- نمایش زنده تصویر: شما می توانید تصویر زنده دوربین را در رابط کاربری Dragonframe مشاهده کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا بتوانید زمان بندی دقیق برای جابه جایی شی ها و تنظیمات دوربین را انجام دهید.

- پیش نمایش فریم به فریم: Dragonframe به شما اجازه می دهد تا هر فریم از انیمیشن را به صورت جداگانه پیش نمایش دهید. این امکان به شما اجازه می دهد تا به صورت دقیق کنترل کنید که هر فریم چگونه به دیگری متصل می شود.

- ابزارهای تنظیم نور: Dragonframe ابزارهایی برای کنترل نورپردازی فراهم می کند. شما می توانید تنظیمات نور را برای هر فریم تغییر دهید و نتیجه را در نمایش زنده تصویر مشاهده کنید.

- ویرایش و انیمیشن دهی: Dragonframe ابزارهای ویرایش و انیمیشن دهی حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید فریم ها را مرتب کنید، انیمیشن های خود را ایجاد کنید، افکت های ویژه اعمال کنید و از ابزارهای جلوه های ویژه مانند حذف سلفی، تکرار پویا و ترمیم رنگ استفاده کنید.

- سینک صدا: Dragonframe امکان سینک صدا با تصویر را فراهم می کند. شما می توانید صداها را با تصاویر هماهنگ کنید و صداگذاری دقیق را انجام دهید.

- انتشار و خروجی : با Dragonframe، می توانید انیمیشن خود را به صورت فایل های تصویری (مانند فرمت های TIFF و JPEG) یا فایل های ویدیویی (مانند فرمت های QuickTime و AVI) صادر کنید. همچنین، شما می توانید پروژه های خود را به صورت پرونده های Dragonframe با پسوند .dfe ذخیره کنید تا بتوانید در آینده به آنها دسترسی داشته باشید و ویرایش انجام دهید.

پسورد فایل :
کپی