آروان
ایرانی کارت
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » دیگر » اخبار سایت » پاتوق یو هفت ساله شد

پاتوق یو هفت ساله شد

 

| جایزه ویژه به سه نفر از کاربران سایت |

 

پاتوق یو هفت ساله شد ! و ما وارد هشتمین سال خدمت به ایرانیان عزیز شدیم ! بله این افتخار را داریم که با غرور اعلام کنیم خدمت رسانی ما 7 ساله شد و البته در این 7 سال شاید سختی های فراوانی را سپری کرده باشیم ولی همواره دلگرمی ها و کامنت های شما عزیزان باعث محکم شدن قدم های ما در ادامه کارمان شده است.

مبنای تولد سایت را افتتاح فروم سایت گذاشته ایم زیرا فروم در ابتدای فعالیت افتتاح شده است و کسب رتبه های سایت در ابتدا همواره مرهون فعالیت های کاربران فروم بوده است. و البته بخش دانلود سایت دقیقا 1 سال بعد از شروع فروم افتتاح شد و اکنون باید با افتخار عرض کنیم بازدید این بخش از سایت دقیقا 15 برابر فروم شده است.

همزمان با هفتیمن سال افتتاح پاتوق یو جا دارد از سروسرهای قدرتمند هاست دی ال تشکر ویژه داشت ، چون همواره با تخصص بالا و سرورهای قدرتمند باعث کمترین حد داون سایت بوداند ! از کاربران فروم تشکر کرد که همواره ما را همراهی کرده اند و هم اکنون فروم با 550 هزار کاربران یکی از برترین فروم های ایرانی به شمار می رود. در ادامه مطلب به آمار و ارقام سایت و شیوه دریافت جایزه می پردازیم.

 

بعد از گذشت 7 سال با افتخار اعلام می کنیم که پاتوق یو روزانه با تقریبا 200 هزار بازدید کننده و 85 هزار بازدید یکتا یکی از پربیننده ترین سایت های ایرانی به شمار می رود و طبق امار امروز در الکسا توانسته ایم رتبه 159 ایران را کسب کنیم ، پس سرتعظیم فرود می اوریم به تمامی کاربران عزیز سایت خسته نباشید می گویمم که همواره کنار ما بوده اند.

 

در پایان تصمیم بر آن گرفتیم که به سه نفر از کاربران سایت جوایزی اعطا کنیم که تصمیم بر آن شد بین کسانی که در این پست نظر می گذارند قرعه کشی شود و به دو نفر از دوستان لایسنس اورجینال نود 32 به قید قرعه ارائه شود. پس دوستان لطف ایمیل خودتان را صحیح بنویسید زیرا راه ارتباطی ما با برندگان ایمیل آنها خواهد بود. تاریخ قرعه کشی 10 تیر 94 و اسامی برندگان در همین پست !

 

 ببخشید با تاخیر چون لایسنس ها دیر بدستمون رسید اسامی برندگان :

 

کریم انصاری ( لایسنس شما به ایمیلتون ارسال شد )

محمد علی ( لایسنس شما به ایمیلتون ارسال شد )

 

قرعه کشی توسط نرم افزار مخصوص صورت گرفته است و جالبه اخرین نظر برنده شده است برام جالب ود ! دوستانت سه للایسنس به علت پیش بینی کمتر به دو نفر تغییر داده شده است.

پسورد فایل :
کپی