آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار Awesome Miner Ultimate 9.12.5 نظارت بر ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال

دانلود Awesome Miner

Awesome Miner یک نرم افزار مدیریت و نظارت بر ماینینگ ارزهای دیجیتال می باشد. این ابزار قابلیت مدیریت و نظارت بر استخراج بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و ... را برای حداکثر 5000 ماینر فراهم میکند. این نرم افزار به کاربران امکان می دهد تا ماینینگ را بر روی چندین دستگاه و یا حتی چندین فارم ماینینگ مختلف مدیریت کنند و از وضعیت و عملکرد آن ها آگاه شوند.
Awesome Miner می تواند اعلان ها را روی دسکتاپ نمایش دهد و درباره مشکلات استخراج هشدار دهد. اعلان ها را می توان از طریق ایمیل نیز ارسال کرد. تشخیص دستگاه های خراب، دمای بالا، پیشرفت کند استخراج، ماینرهای معلق و ماینرهای قطع شده توسط نوتیفیکشن اطلاع رسانی مشوند. همچنین ماینرهای دارای مشکلات به طور خودکار راه اندازی مجدد شوند.
Awesome Miner از چندین موتور ماینینگ پشتیبانی می کند. در مجموع از 11 موتور ماینینگ پشتیبانی می شود، از جمله Cgminer، Bfgminer، Sgminer و چندین ماینر Claymore. Awesome Miner از همه الگوریتم های استخراج محبوب پشتیبانی می کند. در مجموع 26 الگوریتم از جمله SHA-256، Scrypt، X11، Ethereum و Zcash پشتیبانی می شود.


دانلود Awesome Miner Ultimate

✅ نام نرم افزار Awesome Miner Ultimate ❤️ تعداد دانلود 134
⭐نسخه نرم افزار 9.12.5 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا 🔆 حجم فایل 21 مگابایت

Awesome Miner قابلیت های متنوعی از جمله نظارت بر نرخ هش، مصرف برق، دما و وضعیت دستگاه های ماینینگ را داراست و به کاربران امکان می دهد تا اقدامات مختلفی مانند راه اندازی مجدد دستگاه ها یا تنظیمات مختلف را انجام دهند.

همچنین این نرم افزار قابلیت اتصال به انواع مختلف پول های دیجیتال و پلتفرم های ماینینگ را داراست و به کاربران امکان می دهد تا به صورت مرکزی مدیریت کنند. از طریق این نرم افزار، کاربران می توانند اطلاعات مربوط به درآمد و عملکرد ماینینگ خود را نیز مشاهده کنند.

با توجه به قابلیت های متنوع و کاربردی آن، Awesome Miner یکی از نرم افزارهای محبوب مدیریت ماینینگ در بازار است و برای افرادی که به صورت حرفه ای در زمینه ماینینگ فعالیت می کنند، بسیار مفید می باشد.

استخرهای استخراج را به راحتی اضافه کنید، تغییر دهید و مدیریت کنید. وضعیت هر استخر را دنبال کنید و کوین را تعریف کنید تا سودآوری را ببینید. عملیات Switch Pool را می توان برای چندین ماینر در یک عملیات واحد انجام داد و باعث می شود سوئیچ های استخر برای تعداد زیادی ماینر کارآمد باشد.

Awesome Miner یک برنامه کاربردی ویندوز است، اما همچنین یک صفحه وب داخلی را ارائه می دهد که می تواند از هر رایانه، تبلت یا تلفن هوشمند قابل دسترسی باشد. هیچ نصب پیچیده ای مورد نیاز نیست، پس از اجرای Awesome Miner همه چیز آماده استفاده است. رابط وب یک نمای کلی از تمام ماینرها، اطلاعات دقیق در مورد ماینرهای منتخب را ارائه می دهد و عملیاتی را برای شروع و توقف ماینرها ارائه می دهد.


Awesome Miner

قابلیت های کلیدی Awesome Miner


- مدیریت چندین دستگاه ماینر و چندین فارم ماینینگ
- نظارت بر نرخ هش، مصرف برق، دما و وضعیت دستگاه های ماینینگ
- انجام اقدامات مانند راه اندازی مجدد دستگاه ها یا تنظیمات مختلف
- اتصال به انواع مختلف پول های دیجیتال و پلتفرم های ماینینگ
- مدیریت مرکزی اطلاعات مربوط به درآمد و عملکرد ماینینگ
- نمایش اطلاعات مربوط به درآمد و عملکرد ماینینگ
- اتصال به انواع مختلف پول های دیجیتال
- مدیریت ماینینگ به صورت مرکزی
- تنظیمات مختلف برای بهینه سازی ماینینگ
- امکان مشاهده وضعیت دستگاه های ماینینگ به صورت زنده
- قابلیت نمایش گزارشات و آمارهای مربوط به ماینینگ
- امکان اتصال به پلتفرم های ماینینگ مختلف


آموزش نصب و فعال سازی Awesome Miner


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

3 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.

پسورد فایل :
کپی