حسابداری موج
آروان
دانلود رایگان » امنیتی » دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover 3.2.48.1813 | آنتی تروجان قدرتمند

دانلود نرم افزار آنتی تروجان قدرتمند Loaris Trojan Remover

Loaris Trojan Remover

 با دارا بودن قابلیت های قوی توانایی از بین بردن انواع ویروس های تروجان را داراست. با مرور در سایت های غیرمعتبر و ویروسی امکان دارد سیستم شما به جاسوس افزار ها آلوده شود. کافیست یک بار دیگر به اینترنت متصل شوید تا جاسوس افزارها تمامی اطلاعات شخصی شما را در اینترنت پخش کنند یا به شخصی مورد نظر برسانند. Loaris Trojan Remover دارای اسکنر قوی و پارامتر های موثر در اسکن فایل ها برای حالت های دستی و ... می باشد.

همچنین کنترل و اسکن نرم افزار های استارتاپ برای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم،جاسوس افزارها،تروجان ها،کرم های اینترنتی و ... از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. اگر شما با آگهی های تبلیغاتی پنجره پاپ آپ و نوار ابزارهایی که بدون اجازه بر روی مرورگر نصب شده اند و یا تغییرات مدام صفحه خانگی روبه رو شده اید و یا نرم افزارهای عجیب و غریبی در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا شده اند نشانه آلوده شدن سیستم به جاسوس افزارها، تراویان، تروجان ها و یا یکی از کرم های اینترنتی است. Loaris Trojan Remover می تواند نهایت امنیت را در برابر تروجان ها در سیستم شما برقرار کند و از اطلاعات شخصی از قبیل رمز ها و ... محافظت کند. دانلود Malwarebytes Anti-Malware و Trojan Killer از برنامه های دیگر ضد تروجان می باشند.

توضیحاتی در باره Loaris Trojan Remover

Loaris Trojan Remover با دارا بودن قابلیت های قوی توانایی از بین بردن انواع ویروس های تروجان را داراست. با مرور در سایت های غیرمعتبر و ویروسی امکان دارد سیستم شما به

نحوه دانلود Loaris Trojan Remover چگونه است؟

Loaris Trojan Remover به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover 3.2.48.1813 | آنتی تروجان قدرتمند

✅ نام نرم افزارLoaris Trojan Remover
⭐نسخه نرم افزار3.2.48.1813
🔃 تاریخ آپدیت06 اردیبهشت 1402
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا | 64 بیتی
❤️ تعداد دانلود103277
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل145 مگابایت


لیست دانلود
  حجم فایل: 145 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت