آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » امنیتی » نظارت بر فعالیت کودکان و کارمندان از راه دور Spyrix Personal Monitor 6.5.5

نظارت بر فعالیت کودکان و کارمندان از راه دور Spyrix Personal Monitor 6.5.5

Spyrix Personal Monitor ابزاری برای نظارت و کنترل مخفیانه کودکان و یا کارمندان از راه دور و تنها با داشتن یک حساب در سایت نرم افزار می باشد. این ابزار قادر به مانیتورینگ دایمی سیستم ، فعالیت های انجام شده و در حال انجام می باشد.

نرم افزار به عنوان یک کی لاگر تمامی کلید های فشرده شده توسط کیبورد را ضبط می کند ، همچنین قادر به ضبط صدا از طریق میروفون سیستم و عکسبداری توسط وبکم می باشد. در هر مرحله تصاویر از دسکتاپ ضبط شده و در اخیتار شما قرار می گیرند البته در هر مرحله به صورت مخفیانه از فعالیت ها فیلمبداری می کند و در اختیار شما می گذارد.

نظارت بر مسنجرهای مختلف نظیر اسکایپ ، یاهو نیز از کارهای دیگر این ابزار می باشد ، یک ابزار قدرتمند در زمینه کنترل شبکه های اجتماعی تکمیل کننده رصد فعالیت های کاربر می باشد. همچنین در هر لحظه می توانید تمامی جستجو های انجام شده توسط موتورهای جستجو را رصد کنید. کحه در حال حاضر از موتورهای جستجوگری نظیر یاندکس، گوگل، بینگ، یاهو و AOL پشتیبانی می کند.

شما می توانید دسترسی کاربر را به یک سایت مختص یا سایتهای مختلف مسدود کنید تا کاربر ان صفحه را نتواند باز کند و قابلیت اجازه دادن به باز کردن وب سایتها را نیز دارا می باشد. همچنین این امکان را به دشما می دهد تا تمامی نرم افزارهایی که کاربر از ان استفاده می کند را رصد نمایید. این نرم افزار این امکان را نیز به دشما می دهد تا گزارش ها را از طریق ftp یا ایمیل برای شما ارسال نمیاد.

این ابزار پا را از این نیز فراتر گذاشته است و امکان مانیتورینگ درایو های وصل شده به سیستم نظیر HDD، USB و SD را به شما خواهد داد و به دشما امکان نمایش محتواهای چاپ شده توسط پرینتر را خواهد داد.

 

نظارت بر فعالیت کودکان و کارمندان از راه دور Spyrix Personal Monitor 6.5.5

 

قابلیت های Spyrix Personal Monitor :

 

- ابزاری قابل اعتماد جهت کنترل کودکان و کارمندان

- تمامی فعالیت های نرم افزار به صورت مخفیانه صورت می گیرد

- قابلیت ارسال تمامی کلید های فشرده شده توسط کیبورد

- قابلیت ضبط فیلم و عکس از دسکتاپ

- قابلیت فیلمبداری توسط وبکم

- ضبط صدا از طریق میکروفون

- کنترل شبکه های اجتماعی

- کنترل مسنجرهای مختلف

- قابلیت بستن یا اجازه دادن به دسترسی به سایتهای مختلف

 

پسورد فایل :
کپی