آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود Print Studio Deluxe 8.0.0.1 اتوماسیون پرینت با امکانات جامع برای کامپیوتر

دانلود Coffret Carterie برای ویندوز

Print Studio Deluxe با  استفاده از این برنامه می توانید از هر چیزی که می خواهید پرینت بگیرید. از انواع اسناد پشتیبانی می شود. بیش از 10 هزار قالب مختلف برای مناسبت های گوناگون در اختیار شما قرار می گیرد. به تمامی رویداد های خود جان ببخشید. این اپلیکیشن با رابط کاربری ساده خود کارهای شما را به شکل قابل توجهی آسان و در عین حال تسریع می سازد. گزینه های مختلفی برای تنظیم پرینت متن یا تصویر در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید عکس ها، و متون خود را به شکل مستقیم وارد این برنامه کنید. هم چنین از ارد کردن خودکار متن از فایل های اکسل نیز پشتیبانی می شود.

این اپلیکیشن با داشتن ویرایشگر حرفه ای تصویر و بسیاری از افکت ها و فیلتر ها، شما را از استفاده از دیگر برنامه ها بی نیاز می سازد. از قابلیت هایی نظیر sepia, red eyes, cropping, fade, deformation و ... پشتیبانی می شود. شما می توانید فایل های خود را در انواع فرمت ها خروجی بگیرید و فایل های متحرک خود را توسط ایمیل یا دیگر ابزار اشتراک گذاری داده ها به دیگران ارسال کنید. این اپلیکیشن با تنظیم کننده جوهر ریز تا 75% از میزان جوهر شما کم می کند. Print Studio Deluxe از ورژن های مختلف ویندوز  از ایکس پی به بعد پشتیبانی می کند.

ویژگی های نرم افزار Print Studio Deluxe :


- اتوماسیون پرینت گرفتن از متون

- خروجی گرفتن فایل ها با فرمت های مختلف

- کاهش دادن میزان مصرف جوهر پرینتر

- ساده سازی پرینت گرفتن

- اضافه کردن تصویر یا متن به شکل مستقیم و دستی

- دارای ویزارد برای انجام آسان تر کار هل

- ویرایشگری حرفه ای برای تصاویر


تصاویری از محیط نرم افزار Print Studio Deluxe :


دانلود Coffret Carterie برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

System Requirements:


- Microsoft® Windows® XP SP2 and higher 32/64 bit
- Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 (installed with the software)
- RAM: Minimum 512 MB - 1GB recommended
- Video Card: 128 MB / DirectX®9 / 1024x768 Compatible
- Available hard disk space: approximately 4 GB

پسورد فایل :
کپی