آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود Microsoft Process Explorer 17.05 برنامه زیر نظر داشتن فعالیت اپلیکیشن های ویندوز

دانلود Process Explorer برای ویندوز

Microsoft Process Explorer اگر می خواهید بدانید اپلیکیشنی که باز کرده اید به چه فایل هایی از سیستم شما دسترسی دارد و محتوای آن ها را می خواند، نیاز به نرم افزاری مخصوص مانند این اپلیکیشن دارید. این اپلیکیشن اطلاعاتی در مورد dll ها و handle هایی که لود و باز شده اند در اختیار شما قرار می دهد. این اپلیکیشن دارای دو پنرجه است که نتایج متفاوتی را نشان می دهد. پنجره بالا همیشه پروسه هایی که در حال حاضر اکتیو هستند را نشان می دهند. لیست برنامه حاوی اطلاعات جامع و کاملی است که شامل نام کمپانی سازنده اپلیکیشن نیز می شود.

پنجره پایین نیز بر اساس مودی که انتخاب کرده اید تغییر می کند. این برنامه را می توانید در حالت handle mode باز کنید و handle هایی که توسط process ها باز شده اند را مشاهده کنید. اگر در حالت dll برنامه را تنظیم کنید، این اپلیکیشن فایل هایی که در مموری تصویر شده اند و dll هایی که توسط process ها لود شده اند را نشان می دهد. Microsoft Process Explorer تنها برای نمایش process ها به کار نمی آید و می توانید از آن برای مدیریت سرویس ها استفاده کنید. مشکلات مرتبط با handle leak ها و ورژن dll با این برنامه قابل حل هستند. اگرچه این ویژگی تنها به کار افراد حرفه ای می آید، اما افراد دیگر نیز به تدریج می توانند نحوه کار با این برنامه را بیاموزند و از ویژگی های مختلف آن استفاده کنند.


دانلود Microsoft Process Explorer

✅ نام نرم افزار Microsoft Process Explorer ❤️ تعداد دانلود 1266
⭐نسخه نرم افزار 17.05 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا 🔆 حجم فایل 2 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Microsoft Process Explorer


- نشان دهنده میزان مصرف رم و پردازنده

- پیدا کردن مشکلات مرتبط با dll ها

- شناسایی مشکلات handle leak

- مناسب افراد حرفه ای

- نمایش اطلاعات با جزئیات بالا

- نمایش working set

- نمایش کمپانی سازنده اپلیکیشن و سرویس ها

- دارای مود های مختلف

- امکان مدیریت کردن پروسه ها

تصاویری از محیط نرم افزار Microsoft Process Explorer :


دانلود Process Explorer برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی