حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود UEFITool A64 ویرایش اطلاعات بایوس

دانلود UEFITool برای ویندوز

UEFITool نرم افزاری انعطاف پذیر برای افراد حرفه ای می باشد که در آن می توانید تصاویر BIOS را وارد کنید و اطلاعات درون آن را مشاهده کنید. امکان ویرایش کردن این اطلاعات را نیز دارید. این اپلیکیشن مدیریت تصاویر UEFI را برای شما آسان می کند؛ حتی اگر فردی خبره نباشید هم می توانید نیاز های خود را برطرف کنید. برای کار با این برنامه، لازم است حداقل دانشی در زمینه مود کردن بایوس داشته باشید. بدون انجام کار های پیچیده قادر به رفع کردن نیاز های خود خواهید بود. این برنامه رابط کاربری بسیار ساده ای را پیش روی شما قرار می دهد و با آن می توانید انواع تصاویر بایوس را ویرایش کنید که شامل ROM, BIN, CAP, BIO, FD, WPH و EFI می شود.

اطلاعات این بایوس ها با ظاهری مناسب به شما نشان داده می شود و می توانید از جزئیات آن ها با خبر شوید. امکان استخراج کردن اطلاعات دلخواه خود را نیز دارید. می توانید آیتم های دلخواه خود را وارد کنید و بخش هایی که به آن ها نیاز ندارید را حذف نمایید. به محض این که کار ویرایش کردن تمام شد، قادر به استخراج تصویر تغییر یافته هستید تا بعدا از آن استفاده کنید. UEFITool هنوز در ابتدای توسعه خود به سر می برد و انتظار می رود در نسخه های بعدی، ویژگی های بیشتر و حرفه ای تری به آن اضافه گردد.

ویژگی های نرم افزار UEFITool


- ویرایش کردن تصاویر BIOS

- مناسب برای افراد حرفه ای

- پشتیبانی از انواع تصاویر

- استخراج اطلاعات دلخواه

- خروجی گرفتن از تصویر ویرایش شده

- آسان کردن مود کردن بایوس ها

توضیحاتی در باره UEFITool

UEFITool نرم افزاری انعطاف پذیر برای افراد حرفه ای می باشد که در آن می توانید تصاویر BIOS را وارد کنید و اطلاعات درون آن را مشاهده کنید. امکان ویرایش کردن این اطلاعات

نحوه دانلود UEFITool چگونه است؟

UEFITool به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود UEFITool A64 ویرایش اطلاعات بایوس

✅ نام نرم افزارUEFITool
⭐نسخه نرم افزارA64
🔃 تاریخ آپدیت11 بهمن 1401
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
❤️ تعداد دانلود235
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل5 مگابایت


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت