آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار FinalMesh Pro 5.1.1.611 برنامه ایجاد PDF سه بعدی و صفحات وب WebGL

نرم افزار FinalMesh

FinalMesh یک راه باورنکردنی آسان و قدرتمند را برای ایجاد اسناد PDF سه بعدی یا صفحات وب WebGL پیاده سازی کردیم. با کلیک بر روی دکمه معمولی "ذخیره به عنوان" مدل سه بعدی شما به یک برنامه کامل WebGL HTML یا PDF با محتوای سه بعدی تبدیل می شود. جدای از آن FinalMesh یک نمایشگر و مبدل سه بعدی عالی با رابط کاربری سریع مدرن است و دارای بسیاری از ویژگی های مفید است.

FinalMesh یک نرم افزار قدرتمند برای ایجاد، مشاهده و انتشار مدل های سه بعدی در فرمت های مختلف است. این نرم افزار قابلیت ایجاد اسناد 3D PDF و صفحات وب WebGL را فراهم می کند و ویژگی هایی از قبیل مشاهده مدل های 3D با تکسچر و مواد پیچیده، موتور هندسی قدرتمند، تولید برنامه های WebGL، تبدیل محتوای 3D به فرمت های دیگر و ویژگی های حرفه ای مانند ایجاد نشانه گذاری و اندازه گیری ها را داراست.


دانلود FinalMesh Professional

✅ نام نرم افزار FinalMesh Professional ❤️ تعداد دانلود 19
⭐نسخه نرم افزار 5.1.1.611 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی 🔆 حجم فایل 13 مگابایت

FinalMesh امکان انتقال مدل های 3D به فرمت PDF یا برنامه های وب WebGL را با استفاده از دکمه "ذخیره به عنوان" فراهم می کند و از ویژگی هایی مانند پشتیبانی از چندین نمای مختلف برای یک مدل و تنظیمات سفارشی سازی برای انتشار PDF پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت مدیریت داده های فنی پیچیده و از جمله ویژگی هایی مانند نمایش مدل های 3D با تکسچر و مواد، موتور هندسی قدرتمند، تولید برنامه های WebGL، تبدیل محتوای 3D به فرمت های دیگر و ویژگی های حرفه ای مانند ایجاد نشانه گذاری و اندازه گیری ها را داراست.


FinalMesh


قابلیت های کلیدی FinalMesh


- ایجاد اسناد 3D PDF و صفحات وب WebGL
- مشاهده مدل های 3D با تکسچر و مواد پیچیده
- موتور هندسی قدرتمند
- تولید برنامه های WebGL
- تبدیل محتوای 3D به فرمت های دیگر
- ایجاد نشانه گذاری و اندازه گیری ها
- پشتیبانی از چندین نمای مختلف برای یک مدل
- تنظیمات سفارشی سازی برای انتشار PDF
- قابلیت مدیریت داده های فنی پیچیده
- پشتیبانی از ویژگی های حرفه ای مانند نورپردازی محیطی و UV Unwrap


آموزش نصب و فعال سازی FinalMesh1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.
2 - نرم افزار را نصب کرده ولی باز نکنید.
3 - وارد پوشه Active شوید و فایل داخل ان را با کلیک راست Run as administrator باز کرده و نصب کنید ( پسورد این فایل countryboy می باشد) و تمام!


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی