آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » آیکون » دانلود و نصب WinIcon Maker 1.0 نرم افزار ساخت آیکون

دانلود WinIcon Maker

WinIcon Maker نام نرم افزاری است که به شما امکان می دهد آیکون های ویندوز (Windows icons) را ساخته و ویرایش کنید. این نرم افزار برای طراحان و توسعه دهندگان نرم افزارها و وبسایت ها کاربرد دارد، زیرا می تواند به شما امکان ویرایش و سفارشی سازی آیکون ها را با حجم ها و اندازه های مختلف ارائه دهد. 

WinIcon Maker یک برنامه ساده برای ایجاد آیکون های زیبای ویندوز (فایل ICO) از تصاویر JPG یا PNG است. همچنین، با توجه به سادگی این برنامه، می تواند برای کاربران عادی نیز مفید باشد که می خواهند آیکون های شخصی شان را سفارشی سازی کنند.


دانلود WinIcon Maker

✅ نام نرم افزارWinIcon Maker❤️ تعداد دانلود63
⭐نسخه نرم افزار1.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل18 مگابایت

قابلیت های کلیدی WinIcon Maker


- ایجاد و ویرایش آیکون ها: این نرم افزار به شما اجازه می دهد آیکون های جدید را ایجاد کنید و آیکون های موجود را ویرایش کنید تا به طور دقیق و مناسب نیاز های شما پاسخ دهد. دانلود AWicons و دانلود greenfish icon editor و دانلود IcoFX از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.

- اندازه های مختلف: شما می توانید آیکون های خود را با اندازه ها و ابعاد مختلف ایجاد کنید، که به شما اجازه می دهد از آیکون ها در نقاط مختلف سیستم ها و وب سایت ها استفاده کنید.

- تصاویر PNG و JPEG: ممکن است از تصاویر PNG و JPEG به عنوان ورودی استفاده کنید و آن ها را به آیکون های ویندوز تبدیل کنید.

- ویرایش عناصر آیکون: شما می توانید عناصر داخلی آیکون ها را مانند رنگ ها، فونت ها و اشکال گرافیکی ویرایش کنید.

- ذخیره و خروجی گرفتن : "WinIcon Maker" به شما امکان می دهد آیکون های شما را در فرمت های مختلفی نظیر ICO، BMP، PNG و... ذخیره و صادر کنید.


دانلود WinIcon Maker


- ایجاد فایل ICO از تصاویر JPG یا PNG: با استفاده از WinIcon Maker می توانید تصاویر JPG یا PNG خود را به آسانی به فرمت آیکون ویندوز (ICO) تبدیل کنید. این به شما امکان می دهد تصاویر خود را به صورت آیکون در دسکتاپ ویندوز و در برنامه ها و نرم افزارها استفاده کنید.

- افزودن حاشیه، پس زمینه و نشان ها: با WinIcon Maker، شما می توانید حاشیه ها، پس زمینه ها و نشان هایی را به آیکون های خود اضافه کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد آیکون های خود را سفارشی سازی کرده و آن ها را زیبا و جذاب تر نمایید.

پسورد فایل :
کپی