حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود نرم افزار SkinFiner 5.0 نصب برنامه زیباسازی پوست و حذف چین و چروک برای ویندوز

دانلود SkinFiner برای ویندوز

SkinFiner یکی از سریع ترین ابزار روتوش تصاویر می باشد که با آن می توانید پوست را به شکل خودکار، یک دست، صاف و جذاب کنید. این نرم افزار از رنگ های طبیعی، برای زیبا کردن پوست استفاده می کند. هم افراد حرفه ای، و هم افراد تازه کار می توانند از ویژگی های مختلف این برنامه استفاده کنند. از زیباسازی گروهی تصاویر پشتیبانی می شود. نحوه استفاده از این برنامه به دو شکل است. یا می توانید از آن به شکل مستقل استفاده کنید، بدون نیاز به ابزار جانبی، یا می توانید از آن در قالب یک پلاگین برای فوتوشاپ یا لایتروم استفاده نمایید.

SkinFiner با ویژگی های هوشمند و متنوعی که در اختیار شما قرار می دهد، کارتان را راحت می کند. می توانید عکس های خود را به شکل حرفه ای، با کمترین زحمت ممکن زیباسازی کنید. این نرم افزار قادر به شناسایی نقصان های پوستی می باشد و آن ها را رفع می کند. این اپلیکیشن، جزئیات پوست را حفظ می کند و با ظاهری حرفه ای، عکس های شما را زیبا سازی می کند. می توانید رنگ پوستتان را در تمام نقاط یک دست نمایید. نقاط قرمز و زرد پوست شناسایی و یک دست می گردند. این اپلیکیشن از مدیریت کردن رنگ ها پشتیبانی می کند. می توانید نتایج این برنامه را در قالب دلخواه تغییر دهید. تن رنگ پوستی که با آن کار می کنید حفظ می شود.

ویژگی های نرم افزار SkinFiner :


- تبدیل کردن گروهی تصاویر

- کار کردن با برنامه بدون نرم افزار جانبی

- یکدست کردن رنگ پوست

- ایجاد ظاهری حرفه ای

- پشتیبانی از 16 bit processing

- مدیریت کردن رنگ ها

- بهینه سازی تصاویر به شکل خودکار

- امکان استفاده از برنامه در قالب پلاگین فوتوشاپ


اطلاعات تکمیلی دانلود SkinFiner :


✅ نام نرم افزارSkinFiner
⭐نسخه نرم افزار5.0
🔃 تاریخ آپدیت16 شهریور 1401
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا | 64 بیتی
❤️ تعداد دانلود2631
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل69 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار SkinFiner :


دانلود SkinFiner برای ویندوز  دانلود SkinFiner برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 69 مگابایت
   (4.3/5)

Windows 7+ (64-bit only)

پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز