حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » گرافیک » پلاگین نرم افزارها » دانلود ImageMotion 1.3 for Adobe Photoshop پلاگین ایجاد تصاویر متحرک برای فتوشاپ

دانلود ImageMotion برای ویندوز

ImageMotion نرم افزاری فوق العاده برای اضافه کردن انیمیشن به تصاویر ثابت شما می باشد. در حالی که میلیون ها فرد از سراسر جهان میلیارد ها عکس را به اشتراک می گذارند، چه چیزی می خواهد عکس های شما را متمایز سازد؟ کنار نشنید و تنها عکس های معمولی خود را به اشتراک نگذارید. با این پلاگین جدید جدید فتوشاپ می توانید مرزهای خلاقیت را پیش ببرید. image aniation به شما امکان متحرک سازی تصاویر ثابت را می دهد. در ورژن کنونی برنامه، این قابلیت حتی بهتر به نظر می رسد. با اضافه کردن لایه های مختلف و ایجاد انیمیشن و به کار بردن افکت های اضافی، به تصاویر ثابت خود جان ببخشید.

دیگر نیازی نیست که برای طراحی تصاویر انیمیشنی، برنامه ای جدید را بیاموزید. در محیط آشنای فوتوشاپ، خلاقیت خود را به کار گیرید و بهترین تصاویر را ایجاد کنید. این نرم افزار راهی ساده برای ایجاد انیمیشن های پارالکس در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری برنامه به شما امکان ایجاد افکت هایی را می دهد که در آن ها تصاویر شما 2.5 بعدی به نظر می رسند. هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت، با به کار بردن این پلاگین در زمان خود صرفه جویی کنید و تصاویر خلاقانه خود را بسازید.


ویژگی های نرم افزار ImageMotion :


- ویدیو های آموزشی برای کاربران تازه کار

- ایجاد ویدیوها با هر کیفیتی که بخواهید.

- صرفه جویی در زمان انجام کارها

- امکان استفاده، بدون ایجاد هیچ محدودیتی

- ایجاد انیمیشن های پارالکس 2.5 بعدی

- استفاده از لایه ها و افکت های مختلف

- حرکت دادن به تصاویر ثابت معمولی


فتوشاپ های قابل نصب :


- Adobe Photoshop CC 2015.5
- Adobe Photoshop CC 2016
- Adobe Photoshop CC 2017
- Adobe Photoshop CC 2018
- Adobe Photoshop CC 2019


تصاویری از محیط نرم افزار ImageMotion :


دانلود ImageMotion برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 580 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز