آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » مدیریت دانلود » دانلود 1.0.6 Programming for Kids آموزش برنامه نویسی به کودکان برای اندروید

دانلود Programming for Kids برای اندروید

Programming for Kids نرم افزاری خلاقانه برای آموزش دادن برنامه نویسی به کودکان می باشد. بچه ها با مفاهیمی مثل برنامه نویسی و الگوریتم ها آشنا می شوند. کودک شما برای خواندن بسیار جوان است؟ مشکلی نیست. Programming for Kids هیچ متنی ندارد و صرفا با اشکال منطق برنامه نویسی را به کودکان شما آموزش می دهد. کودکان می توانند مفاهیم ابتدایی برنامه نویسی را در این نرم افزار بیاموزند. از حلقه ها، تا توابع و ... آموزش داده می شوند. برای رفتن به مرحله بعد کودک شما باید با مدادی که در اختیار دارد، مسیری مناسب بکشد و سطح مورد نظر را پشت سر بگذارد. این نرم افزار دارای سه بخش اصلی می باشد.

هر بخش دارای 15 لول است که کودک شما را هم سرگرم نگه می دارد و هم چیزی به او می آموزد. دسته بندی های این نرم افزار توابع، سری ها، و حلقه ها هستند. برای این که هر مرحله کامل شود، کودک شما باید الگوها را تشخیص بدهد و آن ها را کامل کند. Programming for Kids کاملا آفلاین است. برای همین می توانید از آن در هرجایی استفاده کنید. هیچ تبلیغی نشان داده نمی شود، با خیال راحت گوشی را به کودک خود بسپارید. طراحی این برنامه تا جای ممکن ساده سازی شده است تا حتی کودکان بسیار جوان هم بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند. Programming for Kids به شکل رایگان ارائه شده است و می توانید آن را روی اندروید 4 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Programming for Kids


- آموزش برنامه نویسی به کودکان

- رابط کاربری آسان

- کشیدن الگوهای دو بعدی

- عدم نمایش تبلیغات

- ارائه شده به شکل کاملا رایگان

- دسته بندی های مختلف

- سطوح مختلف آموزش برای کودکان

- الگویابی و کامل کردن الگوها

- مناسب برای تمامی رده های سنی کودکان

تصاویری از محیط نرم افزار Programming for Kids :


دانلود Programming for Kids برای اندروید  دانلود Programming for Kids برای اندروید  دانلود Programming for Kids برای اندروید  دانلود Programming for Kids برای اندروید  دانلود Programming for Kids برای اندروید


پسورد فایل :
کپی