آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » اینترنت » ابزار اینترنت » دانلود Torrent File Editor 0.3.18 ویرایش فایل های تورنت

دانلود Torrent File Editor

نرم افزار Torrent File Editor یک ابزار قدرتمند برای ویرایش و تغییر فایل های تورنت است. با استفاده از این نرم افزار، می توانید فایل های تورنت را ویرایش کرده و اطلاعات مربوط به تورنت را تغییر دهید.

نرم افزار "ویرایشگر فایل تورنت" (Torrent File Editor) یک ابزار سبک است که به شما امکان می دهد فایل های تورنت را به راحتی ایجاد و ویرایش کنید. در کل، ویرایشگر فایل تورنت یک ابزار سبک است که فرایند ایجاد و ویرایش فایل های تورنت را به سادگی انجام می دهد. این برنامه بدون نیاز به نصب، رابط کاربری ساده، عملکردهای قابل فهم و نیاز به پیکربندی حداقلی عرضه می شود.

قابلیت های کلیدی Torrent File Editor


- ویرایش اطلاعات تورنت: شما می توانید جزئیاتی مانند نام فایل، مسیر ذخیره سازی، تعداد فایل ها، فرمت و غیره را ویرایش کنید.

- اضافه کردن فایل ها: می توانید فایل های جدید را به تورنت اضافه کنید و تنظیمات مربوط به هر فایل را ویرایش کنید.

تنظیم نرخ بارگیری (تنظیم اولویت): می توانید نرخ بارگیری (باندوید) فایل های مختلف را تغییر دهید تا برای بارگیری اولویت های مختلفی را اعمال کنید.

- تنظیم توضیحات: می توانید توضیحات، توضیحات فیلم، لیست فایل ها و سایر جزئیات را ویرایش کنید.

- قابلیت استفاده بدون نصب: ویرایشگر فایل تورنت به صورت قابل حمل (پرتابل) عرضه می شود، بنابراین نیازی به نصب آن در کامپیوتر شما نیست. کافیست فایل فشرده شده را استخراج کرده و فایل اجرایی را اجرا کنید تا به ابزار ویرایشگر دسترسی پیدا کنید. دانلود uTorrent و BitTorrent و qBittorrent از دیگر ابزارهای کار با تورنت می باشند.


Torrent File Editor


- رابط کاربری ساده: نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و کاربرپسند است. این برنامه دارای عملکردهای قابل فهمی است که به کاربرانی با حداقل آشنایی ابتدایی درباره فایل های تورنت کمک می کند تا به راحتی با آن کار کنند. هیچ منوی پیکربندی پیش فرض یا پنجره ای موجود نیست، زیرا هدف این برنامه ساده سازی و سرعت بخشیدن به فرآیند ایجاد و ویرایش فایل های تورنت است.

- ایجاد فایل تورنت: با استفاده از این برنامه می توانید یک فایل تورنت جدید ایجاد کنید یا یک فایل تورنت موجود را ویرایش کنید. شما می توانید پارامترهای مختلفی مانند نام، آدرس URL، ناشر، زمان ایجاد، ترکرها و نظرات را برای فایل تورنت مشخص کنید. همچنین، می توانید فایل هایی که می خواهید در تورنت شامل شوند را از کامپیوتر خود انتخاب کنید.

- گزینه های مشاهده: این نرم افزار گزینه های نمایش درختی و نمایش خام را فراهم می کند تا شما بتوانید ساختار و محتوای فایل تورنت را به صورت مختلف مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می کند تا بهتر درک کنید که فایل تورنت شما شامل چه عناصری است.


لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت