» » دانلود فیلم رگ خواب با کیفیت بالا


دانلود فیلم رگ خواب با کیفیت بالا

تاریخ : 17 دی 1396
توسط : امیرحسین
بازدید : 16526

دانلود فیلم رگ خواب

دانلود قانونی فیلم رگ خواب
با 4 کیفیت

 

رگ خواب فیلمی به کارگردانی وتهیه کنندگی حمید نعمت الله و نویسندگی معصومه بیات محصول سال 1394 می باشد. داستان فیلم رگ خواب درباره یک زن می باشد و در واقع اضمحلال زنی را در زندگی اش به تصویر میکشد. و لیلا حاتمی برای بازی در این فیلم سیمرغ بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. در اصل میتوان گفت داستان فیلم اوج و فرود رابطه بین یک زن و مرد را نمایش میدهد. فیلم رگ خواب را میتوان در رده فیلم های خوب قرار داد. فیلمی که تنها یک داستان و شخصیت اصلی دارد و تا پایان داستان همراه همان شخصیت میماند. و این اتفاقی است که خیلی کم در سینماهای ایران می افتد. این فیلم داستان قابل قبولی را دارا میباشد و فیلم نامه ارزشمندی را دارا می باشد.
بازیگران فیلم رگ خواب : لیلا حاتمی ، کوروش تهامی ، الهام کردا ، لیلا موسوی ، حمید رضا اذرنگ

 

دانلود رگ خواب rag_khab_poster

رگ خواب را میتوان یکی از بهترین فیلم های دانست چراکه نویسنده کار با درست قرار دادن سوژه ها و اتفاقات یک فیلم خوب را خلق کرده است در این پست برای شما رگ خواب را با سه کیفیت مختلف و دانلود کاملا قانونی آماده دانلود کرده ایم ، بدون شک خرید نسخه قانونی که توسط شرکای تجاری فیلم صورت میگیرد می تواند این فرهنگ را در بین کاربران جا بیندازد که بتوانندد بازیگرانن و کارگردانن راا به ادامه کارشان ترغیب کند.

shahinparvaz

دانلود فیلم رگ خواب با کیفیت بالاReviewed by امیرحسین on 17 دیRating: 4.4دانلود فیلم رگ خواب با کیفیت بالارگ خواب فیلمی به کارگردانی وتهیه کنندگی حمید نعمت الله و نویسندگی معصومه بیات محصول سال 1394 می باشد. داستان فیلم رگ خواب درباره یک زن می باشد و در واقع اضمحلال زنی را در زندگی اش به تصویر میکشد. و
 نظرات :
  1. نام کاربری : مهمان امیر  |  گروه کاربری : کاربر مهمان  |  تاریخ : 25/10/1396 - 16:28   |  
    سلام ، هم اکنون فیلم رگ خواب را دانلود کرده ام و در سایت دانلود نوشته " پسورد فایل : بدون نیاز " ، ولی الان از من پسورد میخواهد ، بفرمایید چه کنم ؟ تلفن تماس بنده :


    پاتوق یو :


    سلام پیش فروش هستش و پسوردش فردا در صفحه خرید قرار میگیره با عرض پوزش

    پاسخ